Archív tlačových správ

2023

Cyklobusy ARRIVA od soboty dostupné už v piatich regiónoch

Bratislava/Ružomberok/Michalovce, 2. júna 2023 – V sobotu 3. júna sa cyklobusy ARRIVA vrátia do obľúbených turistických destinácií na Orave, Liptove, Zemplíne a Tokaji. Spolu so Záhorím, kde sa sezóna otvorila už na konci apríla, tak dopravca pokryje službou rozšírenej kapacity prepravy bicyklov počas víkendov už päť regiónov.

ARRIVA obhájila pozíciu dopravcu v Trnavskom kraji

Trnava, 1. júna 2023 – Spoločnosť ARRIVA Trnava zvíťazila vo verejnej súťaži na poskytovanie dopravných služieb vo verejnom záujme v Trnavskom kraji a bude počas nasledujúcich 10 rokov poskytovať služby prímestskej autobusovej dopravy v okresoch Trnava, Piešťany, Hlohovec a Senica. Vďaka pokračovaniu dlhodobého partnerstva s Trnavským samosprávnym krajom bude môcť spoločnosť ARRIVA Trnava aj naďalej prinášať inovatívne riešenia a zvyšovať kvalitu verejnej dopravy pre všetkých cestujúcich.

Vyjadrenie k nehode autobusu pri obci Pozdišovce

Ružomberok, 4. mája 2023 – Obyvatelia Oravy a Liptova si môžu aj počas tohto roka naplánovať výhodné nákupy na známych trhoch v poľskej Jablonke so spoločnosťou ARRIVA Liorbus. Najbližší termín zájazdu je 17. máj 2023.

Aj cestujúci vo verejnej doprave sa môžu zapojiť do kampane „Do práce na bicykli“

Bratislava, 3. mája 2023 – Spoločnosť ARRIVA, ako líder verejnej osobnej dopravy na Slovensku, pozýva svojich cestujúcich, aby sa do 7. júna zaregistrovali do tohtoročnej kampane „Do práce na bicykli“ (DPNB), podporili svojho zamestnávateľa, mesto, obec alebo kraj v celoslovenskej súťaži a zároveň prispeli k znižovaniu uhlíkovej stopy a boju proti klimatickej zmene. Aj tí, ktorí dochádzajú do práce verejnou dopravou, sa totiž môžu zapojiť do celoslovenskej súťaže a vyhrať jednu z troch cien.

Dôchodcovia, darcovia krvi a politickí väzni cestujú od 1. mája prímestskými autobusmi v Nitrianskom kraji len za 0,30 €

Nitra, 2. mája 2023 – Od 1. mája môžu dôchodcovia využívať prímestskú autobusovú dopravu zabezpečovanú spoločnosťami ARRIVA v Nitrianskom kraji za osobitné cestovné 0,30 € bez ohľadu na precestovanú vzdialenosť. Výhoda osobitného cestovného sa bude vzťahovať aj na ocenených darcov krvi a politických väzňov bývalého režimu s trvalým pobytom na území kraja.

ARRIVA predstavila 43 nových autobusov pre cestujúcich v Nitrianskom kraji

Nitra, 28. apríla 2023 – Spoločnosť ARRIVA dnes na Autobusovej stanici Nitra predstavila 43 nových autobusov IVECO Crossway Line 12M, ktoré budú využívať cestujúci v regionálnej doprave v Nitrianskom kraji. Na slávnostnom odovzdaní vozidiel do prevádzky sa zúčastnil aj predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Branislav Becík. Už v najbližších dňoch budú autobusy postupne zaraďované na jednotlivé linky.

Vezmite bicykel do autobusu a vyberte sa na výlet do jarnej prírody

Bratislava, 26. apríla 2023 – V sobotu 29. apríla začnú v Bratislavskom kraji premávať obľúbené cyklobusy – regionálne autobusy ARRIVA vybavené nosičmi bicyklov. Aj skupiny cestujúcich s bicyklami tak môžu počas víkendov navštíviť obľúbené destinácie na Záhorí, od Vysokej pri Morave a Suchohradu až po Borský Svätý Jur a Bílkove Humence. Službu zabezpečuje dopravca ARRIVA Mobility Solutions v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom, ako objednávateľom verejnej dopravy, v rámci Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK).

Deň Zeme: Verejná doprava je investíciou do našej planéty

Bratislava, 21. apríla 2023 – Mottom tohtoročného Dňa Zeme, ktorý si svet pripomína v sobotu 22. apríla, je „Investujte do našej planéty“. Investície do verejnej dopravy a presadnutie z osobných automobilov do autobusov a vlakov zlepšuje životné prostredie a čistotu vzduchu, znižuje množstvo skleníkových plynov, no prináša tiež významné úspory cestujúcim aj objednávateľom.

Záujemcovia o prácu vodiča autobusu môžu získať “vodičák” zadarmo

Bratislava, 15. marca 2023 – Záujemcovia o prácu vodiča autobusu v spoločnosti ARRIVA môžu využiť rekvalifikačný príspevok od štátu na uhradenie nákladov spojených so získaním vodičského oprávnenia skupiny D. Spoločnosti ARRIVA na Slovensku ponúkajú úspešným absolventom týchto kurzov stabilné zamestnanie, zaujímavé platové ohodnotenie a nadštandardné pracovné podmienky.

Na oslavu Mesiaca knihy pripravila ARRIVA online súťaž o knižné poukážky

Bratislava, 9. marca 2023 – Dobrá kniha je už tradične obľúbeným spoločníkom pri cestovaní. Pri príležitosti Mesiaca knihy preto spoločnosť ARRIVA pripravila súťaž o knižné poukážky v celkovej hodnote 320 €, do ktorej sa môžu zapojiť fanúšikovia na sociálnych sieťach, ale aj zamestnanci spoločností ARRIVA na Slovensku.

Ženy v spoločnosti ARRIVA prispievajú k lepším službám, zaslúžia si uznanie a podporu

Bratislava, 7. marca 2023 – Prijímanie opatrení na posilňovanie rovnosti medzi ženami a mužmi v zamestnaní je nielen správne, ale zároveň prispieva k vyššej kvalite verejnej dopravy. Spoločnosti ARRIVA na Slovensku preto pri príležitosti Medzinárodného dňa žien potvrdzujú svoj záväzok podporovať ženy vo svojich radoch a poskytnúť im nástroje pre zosúlaďovanie pracovného i rodinného života a kariérny postup v rámci spoločnosti.

ARRIVA bude na Slovensku testovať novú technológiu bŕzd pre zvýšenie kvality ovzdušia a udržateľnosti verejnej dopravy

Trnava, 12. január 2023 – ARRIVA je na Slovensku pripravená v partnerstve s mestami a samosprávnymi krajmi realizovať vodíkové projekty vo verejnej doprave. Na dnešnom medzinárodnom workshope o vodíkovej autobusovej doprave v Trnave, ktorý zorganizovala Národná vodíková asociácia Slovenska, to potvrdil Peter Nemec, generálny riaditeľ spoločnosti ARRIVA Trnava.

ARRIVA je pripravená na vodíkové projekty aj na Slovensku

Trnava, 12. január 2023 – ARRIVA je na Slovensku pripravená v partnerstve s mestami a samosprávnymi krajmi realizovať vodíkové projekty vo verejnej doprave. Na dnešnom medzinárodnom workshope o vodíkovej autobusovej doprave v Trnave, ktorý zorganizovala Národná vodíková asociácia Slovenska, to potvrdil Peter Nemec, generálny riaditeľ spoločnosti ARRIVA Trnava.

V Trnave bude ARRIVA tri dni voziť cestujúcich aj vodíkovým autobusom

Trnava, 9. január 2023 – V dňoch 10. – 12. januára 2023 si budú môcť cestujúci v Trnave bezplatne vyskúšať vodíkový autobus. ARRIVA Trnava zaradí autobus CAETANO H2 City Gold do bežnej premávky na linke č. 16 Nemečanka – Nová ulica v rámci projektu predvádzacích jázd CEE Hydrogen Bus Roadshow.

2022

Obľúbený žilinský bikesharing BikeKIA mal v roku 2022 rekordnú sezónu

Služba zdieľaných bicyklov BikeKIA, ktorú s podporou mesta Žilina a Nadácie KIA Slovakia prevádzkuje spoločnosť ARRIVA Slovakia, má za sebou rekordnú sezónu. V meste pribudlo 9 nových virtuálnych staníc a celkový počet výpožičiek v roku 2022 dosiahol takmer 200 000, čo znamená medziročný nárast o 33 %.

Mestská a prímestská doprava počas vianočných sviatkov

Spoločnosti ARRIVA na Slovensku zabezpečia počas nastávajúcich sviatkov a vianočných prázdnin mestskú a prímestskú autobusovú dopravu pre cestujúcich v sedemnástich mestách a piatich krajoch Slovenska podľa platných cestovných poriadkov v režime prázdnin a štátom uznaných sviatkov.

Skúšobné dni ARRIVA prilákali aj ženy. S volantom autobusu si hravo poradili!

Bratislava/Nitra, 7. novembra 2022 – Možnosť vyskúšať si šoférovanie autobusu prilákala aj ženy. Na prvom skúšobnom dni ARRIVA, ktorý sa konal v sobotu v Bratislave a Nitre, ukázali, že s volantom si hravo poradia. Ďalšie skúšobné dni sa uskutočnia počas novembra aj v Komárne, Trnave, Dolnom Kubíne a Liptovskom Mikuláši.

Október je mesiac úcty k starším, v autobusoch ARRIVA cestujú seniori lacnejšie po celý rok

Nitra, 4. októbra 2022 –Spoločnosti ARRIVA na Slovensku ponúkajú zľavnené cestovné pre seniorov nielen počas októbra – Mesiaca úcty k starším, ale po celý rok. Vďaka spolupráci s objednávateľmi, ktorými sú samosprávne kraje a mestá, tak môžu seniori v piatich slovenských krajoch a 17 mestách využívať výrazné zľavy, ktoré podporujú ich mobilitu aj vo vyššom veku.

ARRIVA: Štúdium dopravy aj pre žiakov, ktorí budú končiť základnú školu

Trnava, 26. septembra 2022 – ARRIVA má pripravenú atraktívnu ponuku pre mladých ľudí so záujmom o kariéru v doprave. Budúci absolventi základných škôl v Trnavskom kraji a ich rodičia sa s ňou budú môcť zoznámiť už zajtra (27. 9.) na podujatí „Kam po skončení základnej školy – Študuj dopravu v Trnave“, ktoré sa bude konať v areáli Strednej priemyselnej školy dopravnej v Trnave.

Spoločnosť ARRIVA Liorbus v súťaži obhájila pozíciu dopravcu na Orave

Žilina, 19. septembra 2022 Spoločnosť ARRIVA Liorbus zvíťazila vo verejnej súťaži a bude aj naďalej poskytovať služby prímestskej autobusovej dopravy v regióne Orava. Obhájila tak svoje postavenie dopravcu minimálne do apríla 2033. Nová zmluva umožní spoločnosti ARRIVA Liorbus pokračovať vo zvyšovaní kvality a komfortu verejnej dopravy pre všetkých cestujúcich na Orave.

Európsky týždeň mobility 2022: ARRIVA pripravila pre cestujúcich v Nitrianskom kraji súťaže aj benefity

Nitra, 14. septembra 2022 – Cestujúci prímestskou autobusovou dopravou v Nitrianskom samosprávnom kraji a mestskou hromadnou dopravou v jednotlivých mestách sa môžu zapojiť do súťaže o kredity na čipovú kartu ARRIVA v celkovej hodnote viac ako 3 000 eur. Žiaci základných škôl, ktorí sa zapoja do výtvarnej súťaže s témou „Cestujeme bezpečne autobusom“ zase môžu vyhrať výlet autobusom do ZOO pre celú triedu.

Európsky týždeň mobility 2022: ARRIVA pripravila pre cestujúcich v Bratislavskom kraji súťaže aj benefity

Bratislava, 14. septembra 2022 – Cestujúci prímestskou autobusovou dopravou v Bratislavskom  samosprávnom kraji sa môžu zapojiť do súťaže o kredity na čipovú kartu ARRIVA v celkovej hodnote viac ako 3 000 eur. Žiaci základných škôl, ktorí sa zapoja do výtvarnej súťaže s témou „Cestujeme bezpečne autobusom“ zase môžu vyhrať výlet autobusom do ZOO pre celú triedu.

Európsky týždeň mobility 2022: ARRIVA pripravila pre cestujúcich v Trnavskom kraji súťaže aj benefity

Trnava, 14. septembra 2022 – Cestujúci prímestskou autobusovou dopravou v Trnavskom samosprávnom kraji a mestskou hromadnou dopravou v mestách Trnava, Senica, Piešťany a Hlohovec sa môžu zapojiť do súťaže o kredity na čipovú kartu ARRIVA v celkovej hodnote viac ako 3 000 eur. Žiaci základných škôl, ktorí sa zapoja do výtvarnej súťaže s témou „Cestujeme bezpečne autobusom“ zase môžu vyhrať výlet autobusom do ZOO pre celú triedu.

Európsky týždeň mobility 2022: ARRIVA pripravila pre cestujúcich na Orave a Liptove súťaže aj benefity

Ružomberok, 14. septembra 2022 – Cestujúci prímestskou autobusovou dopravou na Orave a Liptove a mestskou hromadnou dopravou v Liptovskom Mikuláši a Dolnom Kubíne sa môžu zapojiť do súťaže o kredity na čipovú kartu ARRIVA v celkovej hodnote 3 000 eur. Počas Európskeho týždňa mobility budú vďaka podpore Žilinského samosprávneho kraja vydávané dopravné čipové karty pre všetkých záujemcov zdarma. Žiaci základných škôl, ktorí sa zapoja do výtvarnej súťaže s témou „Cestujeme bezpečne autobusom“ zase môžu vyhrať výlet autobusom do ZOO pre celú triedu.

Európsky týždeň mobility 2022: ARRIVA pripravila pre cestujúcich v Košickom kraji súťaže aj benefity

Michalovce, 14. septembra 2022 – Cestujúci prímestskou autobusovou dopravou v Košickom samosprávnom kraji a mestskou hromadnou dopravou v Trebišove sa môžu zapojiť do súťaže o kredity na čipovú kartu ARRIVA v celkovej hodnote viac ako 3 000 eur. Počas Európskeho týždňa mobility budú tiež vďaka podpore Košického samosprávneho kraja vydávané dopravné čipové karty pre všetkých záujemcov zdarma. Žiaci základných škôl, ktorí sa zapoja do výtvarnej súťaže s témou „Cestujeme bezpečne autobusom“ zase môžu vyhrať výlet autobusom do ZOO pre celú triedu.

Autobus z Bratislavy do Hainburgu začal premávať s príchodom školského roka

Bratislava 6. september 2022 – V prvý deň nového školského roka opäť začala premávať autobusová linka 901 z Bratislavy do rakúskeho Hainburg an der Donau. Po desaťmesačnej pauze je jej spustenie dobrou správou hlavne pre množstvo Slovákov žijúcich alebo pracujúcich v rakúskom pohraničí. Unikátne je, že na financovaní linky sa po dohode spolupodieľajú traja partneri: Bratislavský samosprávny kraj, Hlavné mesto SR Bratislava a spolková krajina Dolné Rakúsko.

Cestovanie školákov na Orave a Liptove lacnejšie s čipovou kartou

Ružomberok, 2. septembra 2022 –
Cestovanie s čipovou kartou ARRIVA Liorbus je lacnejšie a bezpečnejšie nielen pre žiakov základných a stredných škôl na Orave a Liptove, ale aj pre ich rodičov. Vďaka zľave na cestovnom ušetrí každý držiteľ čipovej karty až desiatky eur ročne. Navyše, žiaci s čipovou kartou nemusia pri sebe nosiť hotovosť a skráti sa aj čas nastupovania do autobusu.

Cestovanie školákov výhodnejšie s čipovou kartou ARRIVA Trnava

Trnava, 2. septembra 2022 – Cestovanie s čipovou kartou ARRIVA Trnava je výhodnejšie a bezpečnejšie nielen pre žiakov základných a stredných škôl, ale aj pre ich rodičov. Vďaka zľave na cestovnom ušetrí každý držiteľ čipovej karty až desiatky eur ročne. Navyše, žiaci s čipovou kartou nemusia pri sebe nosiť hotovosť a skráti sa aj čas nastupovania do autobusu.

Cesta do školy môže stáť menej s čipovými kartami ARRIVA NITRA a ARRIVA Nové Zámky

Nitra/Nové Zámky, 2. septembra 2022 – Cestovanie s čipovými kartami ARRIVA NITRA a ARRIVA Nové Zámky je lacnejšie a bezpečnejšie nielen pre žiakov základných a stredných škôl v rámci celého Nitrianskeho kraja, ale aj pre ich rodičov. Vďaka zľave na cestovnom totiž ušetrí každý držiteľ čipovej karty až desiatky eur ročne. Navyše, cestujúci s čipovou kartou nemusia pri sebe nosiť hotovosť a skráti sa aj čas nastupovania do autobusu.

Cestovanie školákov výhodnejšie s čipovou kartou ARRIVA Mobility Solutions

Bratislava, 2. septembra 2022 – Cestovanie s čipovou kartou ARRIVA Mobility Solutions je výhodnejšie a zároveň bezpečné, a to nielen pre žiakov základných a stredných škôl, ale aj pre ich rodičov. Vďaka zľave na cestovnom ušetrí každý držiteľ čipovej karty až desiatky eur ročne. Navyše, žiaci s čipovou kartou nemusia pri sebe nosiť hotovosť a skráti sa aj čas nastupovania do autobusu.

Cestovanie školákov lacnejšie s čipovou kartou ARRIVA Michalovce

Michalovce, 2. septembra 2022 – Cestovanie s čipovou kartou ARRIVA Michalovce je lacnejšie a bezpečnejšie nielen pre žiakov základných a stredných škôl, ale aj pre ich rodičov. Vďaka zľave na cestovnom ušetrí každý držiteľ čipovej karty až desiatky eur ročne. Navyše, žiaci s čipovou kartou nemusia pri sebe nosiť hotovosť a skráti sa aj čas nastupovania do autobusu.

„Autobus na zavolanie“ do Rovenska a Prietrže sa cez víkendy prispôsobí počtu pasažierov, jazdiť budú minibusy 8+1

Trnava, 2. septembra 2022 – Od soboty 3. septembra 2022 budú službu „Autobus na zavolanie“ v obciach Prietrž a Rovensko v Trnavskom kraji počas víkendov a sviatkov zabezpečovať minibusy typu 8+1. Pôjde zatiaľ o skúšobnú prevádzku, ktorá umožní spoločnosti ARRIVA Trnava zvýšiť efektivitu a dostupnosť poskytovaných služieb prímestskej autobusovej dopravy pre obyvateľov malých a odľahlých obcí.

2021

Spoločnosť ARRIVA dnes aktívne podporila dobrovoľnícke podujatie Naše Mesto a zveľadila areál historického cintorína v Dolnom Kubíne

[av_four_fifth first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=’aviaTBcustom_margin’ margin=’0px,20px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ padding=’0px’ padding_sync=’true’ column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” attachment=”

Verejná doprava rok od vypuknutia pandémie

Nitra, 19. marca 2021 –  Celý svet už rok čelí mimoriadnym udalostiam a každý deň prináša nové výzvy. Pred rokom  pandémia a šírenie koronavírusu bez ohlásenia vstúpili

2020

Vyjadrenie k zabezpečeniu MHD v Topoľčanoch

Nitra, 16. decembra 2020  Mesto Topoľčany nevypísalo verejnú súťaž na poskytovanie služieb mestskej autobusovej dopravy, ale chce priamym zadaním uzavrieť koncesnú zmluvu na 10 rokov. Nejde

2019

NEW DRAFT TLAČOVÁ SPRÁVA -ER

Nitra, 19. marca 2018 – Zdieľané bicykle arriva bike sa zajtra – počas prvého jarného dňa − opäť vrátia do nitrianskych ulíc. Novinkou v úspešnom projekte

Novozámčania sa môžu oddnes voziť novým autobusom ARRIVA

Nové Zámky, 10. októbra 2019 – Pohodlnejšie cestovanie na linke 9 zabezpečuje od dnešného dňa nový nízkopodlažný autobus ARRIVA. Cestujúcim ho do užívania odovzdali primátor Nových Zámkov Otokar Klein a dopravná riaditeľka ARRIVA Nové Zámky a ARRIVA NITRA Hana Jahodníková.

Kyvadlová doprava na Motozraz

Michalovce, 9. augusta 2019 – Zemplínska Šírava bude od 15. do 18. augusta hostiť už 18. ročník medzinárodného Motozrazu. Návštevníci sa naň môžu dostať z Michaloviec

Žien za volantom autobusov pribúda

Nitra, 8. marca 2019 – Vidieť za volantom autobusu ženu dnes nie je nič nezvyčajné. Dôkazom toho je aj 17 vodičiek autobusov spoločností ARRIVA na

2018

ARRIVA rozširuje linku Zákazníckej podpory

Nitra, 2. júla 2018 – ARRIVA dnes rozširuje linku Zákazníckej podpory, ktorá bude poskytovať komplexné informácie o dostupných službách – spojoch prímestskej dopravy vo všetkých štyroch

MHD v Nitre terčom vandalského útoku

Nitra, 28. mája 2018 – Dvadsať autobusov mestskej autobusovej dopravy a jeden prímestskej sa stali v noci z nedele na pondelok terčom vandalského útoku v Nitre. Neznámy páchateľ

ARRIVA bude mať zastúpenie na Job Expo 2018

Nitra, 19. apríla 2018 – Najväčší poskytovateľ autobusovej dopravy na Slovensku – spoločnosť ARRIVA − sa už tradične zúčastní renomovaného veľtrhu pracovných príležitostí Job Expo

2017

Cestovať môžeme spolu a inteligentne

Bratislava, 14. septembra 2017 – Čistá, zdieľaná a inteligentná mobilita – to je hlavná téma tohtoročného Európskeho týždňa mobility. Spoločnosti ARRIVA na Slovensku sa už tradične

Cestovať môžeme spolu a inteligentne

Bratislava, 14. septembra 2017 – Čistá, zdieľaná a inteligentná mobilita – to je hlavná téma tohtoročného Európskeho týždňa mobility. Spoločnosti ARRIVA na Slovensku sa už tradične

V Leviciach cestujú deti do školy zdarma

V Leviciach cestujú deti do školy zdarma Levice, 30. august 2017 – Od 1. septembra 2017 budú žiaci základných škôl a žiaci osemročného gymnázia (triedy príma, sekunda,

Cestujúcich v Štúrove odvezie moderný autobus MHD

Štúrovo, 31. júla 2017 – Obyvatelia Štúrova budú môcť od dnes v rámci mestskej dopravy cestovať moderným nízkopodlažným autobusom s klimatizáciou a bezplatným wi-fi pripojením. Samospráva a spoločnosť ARRIVA chcú aj takýmto spôsobom motivovať obyvateľov, aby uprednostnili verejnú dopravu pred individuálnou dopravou autami.

Prvenstvo Nitry: zdieľané bicykle ako súčasť verejnej dopravy v meste

Nitra, 28. júla 2017 – Zdieľané bicykle sú od dnešného dňa súčasťou verejnej dopravy v Nitre. Spoločnosť ARRIVA a magistrát mesta Nitra odovzdali Nitranom a návštevníkom mesta do užívania 70 bicyklov na siedmych stanovištiach. Cieľom projektu je poskytnúť cestujúcim komplexné riešenie mobility v meste.

Nedostatok vodičov aj v MHD Nitra

Nedostatok vodičov aj v MHD Nitra  Nitra, 2. júna 2017 – Napriek nedostatku kvalifikovaných vodičov, kvôli ktorému dochádza k občasnému vynechávaniu spojov, sa ARRIVA NITRA usiluje o

2016

ARRIVA zmodernizovala prímestské autobusy

ARRIVA zmodernizovala prímestské autobusy v Nitrianskom kraji a je pripravená aj na modernizáciu mestskej dopravy v Nitre Nitra môže byť lídrom SMART Cities na Slovensku  Nitra, 8. decembra 2016

Autobus očami detí

Autobus očami detí Michalovce, 7. decembra 2016 – Výstavu detských výtvarných prác na tému Autobus očami detí dnes slávnostne otvorili v Mestskom kultúrnom stredisku v Michalovciach. Práce

ARRIVA rozvíja vlakovú dopravu

Najsilnejší dopravca na Slovensku chce v spolupráci s mestami a VÚC zavádzať už v budúcom roku prvky SMART dopravy a zatraktívniť tak verejnú dopravu pre cestujúcich  ARRIVA plánuje v roku 2017

Európsky týždeň mobility aj na Slovensku

Bratislava, 14. septembra 2016 – Do akcií v rámci Európskeho týždňa mobility sa zapojila aj spoločnosť ARRIVA. Najsilnejší súkromný dopravca poskytujúci služby autobusovej dopravy pripravil

Trstená má novú autobusovú stanicu

Trstená, 25. augusta 2016 – Spoločnosť ARRIVA Liorbus dnes otvorila novú budovu na autobusovej stanici v Trstenej. Priestory poskytnú komfortné služby pre cestujúcu verejnosť i šoférov autobusov.

Zdieľaj:

Archív TS podľa rokov

ARRIVA aktuálne

Úspešný vstup do nového roka

Milí naši cestujúci, ďakujeme Vám za priazeň a spoluprácu v roku 2022 a do nového roka Vám prajeme, aby všetky Vaše cesty viedli k zdraviu,