Autobusová doprava

Spoločnosť ARRIVA pôsobí na Slovensku od roku 2008 a je najsilnejším súkromným hráčom v autobusovej doprave v Slovenskej republike. Pôsobí v Nitrianskom (ARRIVA Nitra a ARRIVA Nové Zámky), Košickom (ARRIVA Michalovce), Žilinskom (ARRIVA Liorbus), Trnavskom (ARRIVA Trnava) a Bratislavskom kraji (ARRIVA Mobility Solutions), kde zabezpečuje mestskú, prímestskú, zmluvnú a komerčnú autobusovú dopravu. Od roku 2017 prevádzkuje spoločnosť službu zdieľaných bicyklov, tzv. bikesharing.

Mestská hromadná doprava

Mestskú hromadnú dopravu zabezpečuje ARRIVA na Slovensku obyvateľom 18 miest v 5 krajoch. 

Náš vozový park pravidelne kontrolujeme a skvalitňujeme. Vo väčšine našich moderných autobusov majú cestujúci k dispozícii klimatizáciu a bezplatné WiFi pripojenie. V roku 2017 sme spustili v MHD aj prvý mestský elektrobus.

Bratislavský kraj

Žilinský kraj

Košický kraj

Nitriansky kraj (NR)

Nitriansky kraj (NZ)

Trnavský kraj

Prímestská doprava

Cestujúci v prímestskej autobusovej doprave majú často s našimi vodičmi dlhoročné skúsenosti a mnohí sa už osobne poznajú. Väčšina z našich 1 700 vodičov sú totiž skúsení dlhoroční šoféri a mnohí jazdia na tej istej trase už niekoľko rokov.

Skúsenosť vodičov a pravidelné prísne kontroly technického stavu autobusov považujeme za mimoriadne dôležité. Veľmi nám totiž záleží na tom, aby naši cestujúci, aj naši kolegovia prišli do cieľovej stanice svojej cesty vždy bezpečne a načas.

Prímestskú dopravu zabezpečujeme v okolí 24 miest v 5 krajoch.

Bratislavský kraj

Žilinský kraj

Košický kraj

Nitriansky kraj (NR)

Nitriansky kraj (NZ)

Trnavský kraj