Archív noviniek

Úspešný vstup do nového roka

Milí naši cestujúci, ďakujeme Vám za priazeň a spoluprácu v roku 2022 a do nového roka Vám prajeme, aby všetky Vaše cesty viedli k zdraviu,

Cyklobusom na Tokaj a Zemplín

ARRIVA Michalovce v spolupráci s Košickým samosprávnym krajom prináša novinku. Obyvatelia a návštevníci regiónu budú mať možnosť cestovať za letnými turistickými zážitkami aj s bicyklom

Zdieľaj:

Najnovšie tlačové správy

Cyklobusy ARRIVA od soboty dostupné už v piatich regiónoch

Bratislava/Ružomberok/Michalovce, 2. júna 2023 – V sobotu 3. júna sa cyklobusy ARRIVA vrátia do obľúbených turistických destinácií na Orave, Liptove, Zemplíne a Tokaji. Spolu so Záhorím, kde sa sezóna otvorila už na konci apríla, tak dopravca pokryje službou rozšírenej kapacity prepravy bicyklov počas víkendov už päť regiónov.

ARRIVA obhájila pozíciu dopravcu v Trnavskom kraji

Trnava, 1. júna 2023 – Spoločnosť ARRIVA Trnava zvíťazila vo verejnej súťaži na poskytovanie dopravných služieb vo verejnom záujme v Trnavskom kraji a bude počas nasledujúcich 10 rokov poskytovať služby prímestskej autobusovej dopravy v okresoch Trnava, Piešťany, Hlohovec a Senica. Vďaka pokračovaniu dlhodobého partnerstva s Trnavským samosprávnym krajom bude môcť spoločnosť ARRIVA Trnava aj naďalej prinášať inovatívne riešenia a zvyšovať kvalitu verejnej dopravy pre všetkých cestujúcich.

Vyjadrenie k nehode autobusu pri obci Pozdišovce

Ružomberok, 4. mája 2023 – Obyvatelia Oravy a Liptova si môžu aj počas tohto roka naplánovať výhodné nákupy na známych trhoch v poľskej Jablonke so spoločnosťou ARRIVA Liorbus. Najbližší termín zájazdu je 17. máj 2023.