Vyhľadať
Close this search box.

Virtuálna dopravná karta od 2.mája 2024 už aj na linkách ARRIVA Trnava

Vážení cestujúci,

spoločnosť ARRIVA Trnava prináša pre svojich cestujúcich novinku. Cestujúcim so smartfónom s operačným systémom Android je k dispozícii úhrada cestovného prostredníctvom virtuálnej dopravnej karty.

Virtuálnou dopravnou kartou uloženou v aplikácii Ubian a aplikácii Google Pay je možné:

  • zaplatiť za cestovné v autobusoch,
  • dobiť si kredit,
  • kúpiť si predplatný časový lístok v eshope.

Po aktivácii virtuálnej dopravnej karty v mobilnom telefóne získate plnohodnotnú náhradu plastovej dopravnej čipovej karty. Ak ste držiteľom plastovej čipovej karty, naďalej môžete používať nezávisle obe karty – plastovú aj virtuálnu kartu, nakoľko každá karta má svoje číslo a samostatný účet.

Platba cestovného mobilným telefónom je možná na linkách prímestskej a mestskej autobusovej dopravy. Pre zaplatenie nemusí mať cestujúci pripojenie na internet, stačí zapnuté NFC. Použitie je jednoduché, po priložení mobilu k čítačke kariet približne o 2 sekundy zaznie zvukový signál ako pri platbe plastovou dopravnou kartou a palubný počítač vydá cestovný lístok.

Bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke v sekcii Čipová karta: https://arriva.sk/trnava/cipova-karta/.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na linke Zákazníckej podpory +421 915 733 733 od pondelka do nedele, a to aj počas sviatkov, v čase od 8:00 do 20:00 alebo prostredníctvom e-mailu informacie@arriva.sk.

Zdieľaj:

Novinky

SENICABAJK štartuje svoju prvú sezónu

Mesto Senica už tento piatok 19.4.2024 spúšťa systém zdieľaných bicyklov 𝗦𝗘𝗡𝗜𝗖𝗔 𝗕𝗔𝗝𝗞 a ponúka tak svojim obyvateľom a návštevníkom ekologickú alternatívu dopravy!

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Mimoriadne udalosti:

Spoj 204404/1 s odchodom o 4:30 zo zastávky Piešťany, AS smer Krajné mešká 20 minút

Dňa 23.5., linka 207407 spoj 31 odchod z Trnavy 14:25h mešká 12 minút z dôvodu dopravnej situácie.