Vyhľadať
Close this search box.

SMS lístok pre MHD Trnava

Cestujúci v našej mestskej autobusovej doprave majú možnosť zaplatiť za cestu autobusom aj formou SMS lístka.

SMS cestovný lístok platí 60 minút od doručenia. Počas jeho platnosti je možné vykonať ľubovoľný počet prestupov a použiť ktorúkoľvek linku MHD Trnava. V texte správy SMS lístka je vyznačený deň a čas platnosti cestovného lístka.

Cena SMS lístka je 0,70 €. Ide o konečnú sumu, ktorú cestujúci zaplatí. Za zaslanie prázdnej SMS a doručenie SMS lístka sa neplatí nič navyše. Cena je jednotná pre všetkých cestujúcich, nie je možné zakúpiť si zľavnený lístok.

V prípade kontroly cestovných lístkov sa preukážete revízorovi alebo vodičovi autobusu Vašim mobilným telefónom s otvoreným SMS lístkom. Zakúpením SMS lístka vyjadrujete súhlas na to, že revízor alebo vodič autobusu má právo prečítať si celý obsah SMS správy ako aj zobraziť ďalšie detaily správy (odosielateľ, čas doručenia a pod.). Vyžaduje sa pri tom Vaša plná súčinnosť.

Ak ste prostredníctvom mobilného telefónu zakúpili viacero SMS lístkov, je potrebné predložiť na kontrolu všetky doručené SMS lístky a označiť osoby, pre ktoré boli zakúpené.

Daňový doklad za cestu realizovanú SMS lístkom si môžete vytlačiť kliknutím na tento odkaz. Aby sa zobrazil zoznam Vašich lístkov, je potrebné sa prihlásiť. Zadajte telefónne číslo, z ktorého ste SMS lístky objednávali, v medzinárodnom tvare (+421 9…) a kontrolný kód z ktoréhokoľvek Vášho SMS lístka. Kontrolný kód nájdete v texte SMS lístka v poslednom riadku.

Návod na získanie SMS lístka je zverejnený na väčšine zastávok MHD pod cestovným poriadkom. Alternatívou je zaslanie SMS správy s textom INFO na číslo 1122 – následne Vám budú doručené dve informačné SMS správy.

Ak máte ďalšie otázky, radi ich zodpovieme prostredníctvom našej zákazníckej podpory na telefónnom čísle 0915 733 733 alebo emailovej adrese informacie@arriva.sk.

Mimoriadne udalosti:

Meškanie zo dňa 12.6.2024 spoj č. 205 422/1 – 15 minút z dôvodu státia v kolóne pred BA.