Vyhľadať
Close this search box.

Elektronické cestovné lístky od 1. júla 2024 už aj na regionálnych linkách ARRIVA Trnava

Vážení cestujúci,

spoločnosť ARRIVA Trnava v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom prináša pre svojich cestujúcich ďalšiu novinku. Od pondelka 1. júla 2024 budú cestujúci, ktorí majú zakúpený predplatný cestovný lístok (PCL) alebo SeniorPas TTSK, cestovať už len na základe elektronického cestovného lístka zapísaného na ich čipovej karte. 

Vlastníci predplatných lístkov a držitelia SeniorPasu TTSK pri nástupe vodičovi nahlásia svoj cieľ cesty a priložia kartu k čítačke, avšak papierový doklad už neobdržia a ich jazda bude evidovaná digitálne. V prípade kontroly zo strany revízora nemusia mať cestujúci obavy, stačí ak sa preukážu svojou dopravnou čipovou kartou, ktorú priložia k revízorskej čítačke.

Dôvodom digitalizácie je ekologické hľadisko – ochrana životného prostredia a v neposlednom rade i šetrenie času pri nástupe cestujúcich, a teda zefektívnenie regionálnej dopravy v Trnavskom kraji.

Tlačený cestovný lístok budú i naďalej dostávať cestujúci, ktorí budú za prepravu našimi regionálnymi linkami platiť v hotovosti, bankovou kartou alebo čipovou kartou jednorazovo.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na linke Zákazníckej podpory +421 915 733 733 od pondelka do nedele, a to aj počas sviatkov, v čase od 8:00 do 20:00 alebo prostredníctvom e-mailu informacie@arriva.sk.

Zdieľaj:

Novinky

SENICABAJK štartuje svoju prvú sezónu

Mesto Senica už tento piatok 19.4.2024 spúšťa systém zdieľaných bicyklov 𝗦𝗘𝗡𝗜𝗖𝗔 𝗕𝗔𝗝𝗞 a ponúka tak svojim obyvateľom a návštevníkom ekologickú alternatívu dopravy!

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Mimoriadne udalosti:

Meškanie zo dňa 3.7.2024 spoj č. 205 410/11 – 60 minút, spoj č. 205 410/18 – 45 minút z dôvodu horiaceho kamiónu.