Vyhľadať
Close this search box.

Odvezte sa na letecký deň s mestskou autobusovou dopravou

Vážení cestujúci,

radi by sme Vás informovali, že v sobotu 28. mája mesto Senica v spolupráci so Záhoráckym aeroklubom organizuje oslavu MDD – Letecký deň detí. Vo vzduchu i na zemi sa predvedú rôzne typy motorových lietadiel, ale aj vetrone. Nad hlavami zúčastnených preletí aj dvojmotorové lietadlo DA-42, pričom celý deň bude možné absolvovať vyhliadkové lety a pokochať sa pohľadom na Senicu a okolie.

Spoločnosť ARRIVA Trnava, ktorá zabezpečuje mestskú autobusovú dopravu v Senici preto doplnila na linku číslo 2 spoje, ktoré Vás odvezú priamo na letisko. Budete mať teda možnosť pohodlne a bezpečne sa odviezť mestskou hromadnou dopravou na podujatie, ktorá bude zachádzať každú hodinu po 12:30 h z autobusovej stanice priamo až na letisko.

Cestovný poriadok nájdete TU.

ARRIVA Trnava, a.s.

Zdieľaj:

Novinky

SENICABAJK štartuje svoju prvú sezónu

Mesto Senica už tento piatok 19.4.2024 spúšťa systém zdieľaných bicyklov 𝗦𝗘𝗡𝗜𝗖𝗔 𝗕𝗔𝗝𝗞 a ponúka tak svojim obyvateľom a návštevníkom ekologickú alternatívu dopravy!

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA