Vyhľadať
Close this search box.

ARRIVA bude na správnom MESTE

Najväčšie dobrovoľnícke podujatie v strednej Európe, pod názvom Naše Mesto, podporí 200 zamestnancov spoločnosti ARRIVA na Slovensku. V spolupráci s objednávateľmi verejnej dopravy a organizáciami z neziskového sektora sa zamestnanci stretnú 10. júna 2022, aby pomohli spraviť z miest, v ktorých pracujú a žijú, lepšie miesta pre život. Pomoc občianskym združeniam, školám a škôlkam je v týchto časoch potrebnejšia, než kedykoľvek doteraz.

Aktivity budú realizované v lokalitách, v ktorých spoločnosť ARRIVA pôsobí a zabezpečuje pre obyvateľov a návštevníkov verejnú autobusovú dopravu – Bratislava, Dolný Kubín, Komárno, Liptovský Mikuláš, Michalovce, Nitra, Piešťany, Šaľa, Trnava a Zlaté Moravce.

Dobrovoľníci zo spoločností ARRIVA v Trnavskom kraji spoja sily, aby svojou troškou prispeli k skrášleniu miest Trnava i Piešťany. V piatok ráno sa s týmto cieľom stretnú v troch lokalitách, netradične v rovnakých tričkách, aby ukázali, že im na ich mestách a okolí naozaj záleží.

TRNAVA

Jedna skupina kolegov v meste Trnava ošmirgľuje, očistí a natrie plot materskej školy na Jiráskovej ulici.

Druhá skupina v rámci revitalizácie školského areálu na ulici Maxima Gorkého bude maľovať časť oplotenia školského areálu v celkovej dĺžke cca 220 m (zbrúsia hrdzu a následne natrú plot novou farbou).

PIEŠŤANY

V Piešťanoch dobrovoľníci spoločnosti ARRIVA skrášlia areál a okolie útulku po zimnom období, opravia koterce, natrú mreže, vysadia kvety a zeleň.

Zdieľaj:

Novinky

SENICABAJK štartuje svoju prvú sezónu

Mesto Senica už tento piatok 19.4.2024 spúšťa systém zdieľaných bicyklov 𝗦𝗘𝗡𝗜𝗖𝗔 𝗕𝗔𝗝𝗞 a ponúka tak svojim obyvateľom a návštevníkom ekologickú alternatívu dopravy!

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Mimoriadne udalosti:

Spoj 204421/8 s odchodom o 12:20 zo zastávky Nitra, AS smer Piešťany mešká 18 minút