Vyhľadať
Close this search box.

ARRIVA podporí podujatie NAŠE MESTO

Spoločnosti ARRIVA na Slovensku, pôsobiace v Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, spojili svoje sily, aby sa zapojili do najväčšieho dobrovoľníckeho podujatia v strednej Európe pod názvom Naše Mesto. V spolupráci s objednávateľmi verejnej dopravy a organizáciami z neziskového sektora sa zamestnanci stretnú 11. júna 2021, aby pomohli spraviť z miest, v ktorých pracujú a žijú, lepšie miesta pre život.

Vďaka dobrovoľníckej činnosti sa deti budú hrať na krajších preliezkach a bezpečnejších ihriskách, pre nadšencov pohybu budú pripravené športoviská, zmiznú čierne skládky, v potokoch a riekach bude tiecť čistejšia voda, ploty okolo škôl a škôlok budú opäť hýriť pestrými farbami, parky budú mať opravené lavičky a vysadené nové rastlinky či kríky a zrúcaniny hradov budú zachované pre ďalšie generácie.

Aktivity majú za cieľ vyčistiť, skrášliť a viditeľne zlepšiť mestá, v ktorých žijú a pracujú aj zamestnanci spoločností ARRIVA na Slovensku.

Tento rok budú aktivity realizované v lokalitách, v ktorých spoločnosť ARRIVA pôsobí a zabezpečuje pre obyvateľov a návštevníkov verejnú autobusovú dopravu – Michalovce, Trnava, Nitra, Nové Zámky, Dolný Kubín a Liptovský Mikuláš.

Zdieľaj:

Novinky

SENICABAJK štartuje svoju prvú sezónu

Mesto Senica už tento piatok 19.4.2024 spúšťa systém zdieľaných bicyklov 𝗦𝗘𝗡𝗜𝗖𝗔 𝗕𝗔𝗝𝗞 a ponúka tak svojim obyvateľom a návštevníkom ekologickú alternatívu dopravy!

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Mimoriadne udalosti:

Spoj 207402/10 D.Voda-Trnava, autobus nebol pristavený z dôvodu padnutého stromu pri Planinke, privolaný hasiči, cesta neprejazdná, spoj odjazdený od planinky,