Vyhľadať
Close this search box.

Vývoj epidemickej situácie

Milí naši cestujúci,

vzhľadom na meniaci sa vývoj epidemickej situácie a nárast infikovaných koronavírusom je naďalej nevyhnutné dodržiavať prijaté a aktuálne platné opatrenia v záujme ochrany zdravia a bezpečnosti.

Pravidelné monitorovanie vývoja a zaraďovanie okresov podľa platného COVID automatu prináša zmenu aj v používaní ochranných pomôcok.

Prosíme, aby ste venovali pozornosť aktuálnemu vývoju situácie a dodržiavali aktuálne platné nariadenia pre okres, v ktorom cestujete našimi linkami. Cestujúci sú povinní mať prekryté horné dýchacie cesty (nos a ústa), používať preventívne ochranné pomôcky, ktorými sú rúško, respirátor bez výdychového ventilu, šál alebo šatka v priestoroch interiérov budov aj prostriedkoch verejnej dopravy.

Od 27. septembra sa menia stupne ostražitosti pre väčšinu okresov územia SR.

Zdroj: korona.gov.sk


V autobusoch spoločnosti ARRIVA stále platia preventívne opatrenia, ktoré prijali všetky spoločnosti ARRIVA na Slovensku. Kvôli zvýšeniu bezpečnosti cestujúcich i vodičov sú naďalej pravidelne dezinfikované autobusy a predajné miesta špeciálnymi dezinfekčnými prístrojmi, ktoré sú na sanitáciu bežne používané v nemocniciach.

Ďakujeme cestujúcim aj našim kolegom, že zodpovedne pristupujú nielen k ochrane svojho zdravia, ale aj svojho okolia a blízkych. O povinnosti nosiť rúško/respirátor sú cestujúci informovaní prostredníctvom plagátov priamo v autobusoch a na kontrolu dodržiavania tohto nariadenia sa zameriavajú aj revízori.Zdieľaj:

Novinky

SENICABAJK štartuje svoju prvú sezónu

Mesto Senica už tento piatok 19.4.2024 spúšťa systém zdieľaných bicyklov 𝗦𝗘𝗡𝗜𝗖𝗔 𝗕𝗔𝗝𝗞 a ponúka tak svojim obyvateľom a návštevníkom ekologickú alternatívu dopravy!

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Mimoriadne udalosti:

Spoj 204424/2 s odchodom o 4:00 zo zastávky Nitra, AS mešká 20 minút

13.5.2024 spoj 204414/13 o 10:22 Vrbove smer Trnava mešká 12 minút

13.5.2024 spoj 204414/11 o 10:00 Piešťany smer Vrbove mešká 12 minút