Vyhľadať
Close this search box.

Oslávte Medzinárodný deň darovania knihy a prineste knihu do zdieľanej knižnice na autobusovej stanici

Milí naši cestujúci,

pri príležitosti dnešného Medzinárodného dňa darovania kníh 📚📖 sa môžete i vy aktívne zapojiť a darovať knihu či knihy, ktoré ste už prečítali. Dáte im tak šancu, aby ešte potešili ďalších čitateľov, ktorí si ich môžu nájsť a požičať v mini knižničkách na predajných miestach spoločností ARRIVA.
Každého, kto do knižnej zbierky prispeje, čaká malé prekvapenie.

Projekt zdieľaných knižníc „Dajme knihám druhú šancu“ sme vďaka kolegom aj spolupráci s Oravskou knižnicou Antona Habovštiaka odštartovali minulý rok v marci – Mesiaci knihy. Zdieľané knižnice sú cestujúcim k dispozícii v zákazníckych centrách ARRIVA v Nitre, Zlatých Moravciach, Nových Zámkoch, Trnave, Sobranciach, Veľkých Kapušanoch, Sečovciach, Ružomberku, Liptovskom Mikuláši, Dolnom Kubíne, Námestove a Trstenej  a tešia veľkej obľube.

Podeliť sa o dobrú knižku, ktorá nám už doma zavadzia a zapadá prachom, je príležitosť spraviť niečo pre seba aj svoje okolie. Samotné darovanie prináša radosť tomu, kto dar dostane, ale aj tomu, kto ho dáva.

Ak sa rozhodnete darovať knihu do zdieľanej knižnice v niektorom zo zákazníckych centier ARRIVA, môžete tak urobiť kedykoľvek počas otváracích hodín – stačí priniesť jednu alebo aj viac kníh a vložiť ich do poličky. Zároveň si možno v knižnici nájdete titul, ktorý zaujme vás.
Ďakujeme, že spolu s nami robíte svet o kúsok krajším.

Vaša ARRIVA

Zdieľaj:

Novinky

SENICABAJK štartuje svoju prvú sezónu

Mesto Senica už tento piatok 19.4.2024 spúšťa systém zdieľaných bicyklov 𝗦𝗘𝗡𝗜𝗖𝗔 𝗕𝗔𝗝𝗞 a ponúka tak svojim obyvateľom a návštevníkom ekologickú alternatívu dopravy!

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA