Dopravné aktuality

Čiastočná uzávierka Hospodárskej ulice v Trnave v dňoch 27. a 29.7.2019

Dňa 27.07.2019 (sobota) od 8:00 do 11:00 a dňa 29.07.2019 (pondelok) od 8:00 do 14:00 bude z dôvodu opravy časti cesty uzatvorená Hospodárska ulica v Trnave (pri Zelenom kríčku) len v smere na železničnú/autobusovú stanicu.

Obmedzenia pre mestskú autobusovú dopravu Trnava

Bez náhrady budú počas uzávierky zrušené zastávky:

  • Hospodárska,Bernolákova brána pre linky 1, 2, 6 a 14 v smere Dohnányho/Študentská,
  • Vansovej,cintorín Zelený kríčok pre linku 2 v smere Dohnányho,
  • Študentská,Orion aŠtudentská,ZŠ pre linku 6 v smere Prednádražie.

Linky 1 a 14 budú premávať po obchádzkovej trase cez ulice: T.Vansovej, J.Bottu, Študentskú späť na Hospodársku, linka 2 po obchádzkovej trase cez ulice: J.Bottu, Študentskú späť na Hospodársku a linka 6 po obchádzkovej trase cez ulice: T.Vansovej a J.Bottu.

Obmedzenia pre prímestskú dopravu

Linky prímestskej dopravy stojace na Šrobárovej ulici budú premávať po obchádzkovej trase cez ulice: T.Vansovej, J.Bottu, Študentská a späť na Hospodársku.

Linky prímestskej dopravy stojace na vystupovanie na zastávke Trnava, Hospodárska ul. čerp. st. túto zastávku vynechajú, pôjdu po obchádzkovej trase a v smere od Suchej nad Parnou a Šelpíc budú na vystupovanie zastavovať na zastávke T.Vansovej,cintorín a v smere od Bieleho Kostola na zastávke T.Vansovej,Okružné nám.

Zdieľaj:

Novinky

Prieskum spokojnosti cestujúcich 2023

Spoločnosť ARRIVA pri príležitosti Dňa bez áut (22. 9.) odštartovala na celom Slovensku už štvrtý ročník veľkého prieskumu spokojnosti cestujúcich.