Cestujte a vyhrajte počas Európskeho týždňa mobility

Vážení cestujúci,

Spoločnosti ARRIVA sa aj tento rok iniciatívne zapojili do kampane počas Európskeho týždňa mobility. V rámci kampane vyzýva ARRIVA cestujúcich, ale aj širokú verejnosť, aby využívali služby verejnej autobusovej dopravy alebo si zvolili iný spôsob dopravy ako individuálnu dopravu autom.

Európsky týždeň mobility sa každoročne koná v termíne od 16. do 22. septembra.

Cieľom tohtoročnej kampane je zdôrazniť dôležitosť dostupnosti dopravy a motivovať jednotlivcov, aby si volili udržateľné spôsoby dopravy, ako sú verejná hromadná doprava, pešia chôdza či cyklistika a tak prispeli k zlepšeniu kvality ovzdušia a vytvoreniu príjemnejších miest pre život a prácu.

Téma tohtoročnej kampane je „Bezpečne a zdravo udržateľnou dopravou“.

Pre existujúcich a nových cestujúcich cestujúcich sme opäť pripravili súťaže a aktivity. V spolupráci s našimi objednávateľmi môžete cestovať v niektorých mestách výhodnejšie, či dokonca aj zadarmo.

SÚŤAŽTE A VYHRAJTE

Cestujúci, ktorí si počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra dobijú na predajných miestach, v autobusoch ARRIVA alebo online cez e-shop čipovú kartu za minimálne 10 eur alebo si kúpia novú kartu s kreditom v tejto hodnote, budú automaticky zaradení do zlosovania o kredity v hodnote 30, 20, 10 a 5 eur. Kredity budú pripísané na čipové karty v celkovej hodnote viac ako 2 500 eur.

Pre našich školopovinných cestujúcich je pripravená výtvarná súťaž o hodnotné výtvarné pomôcky v hodnote 1 250 eur.

Viac informácií sa dozviete TU.

Cestujte zadarmo

Vďaka podpore našich objednávateľov je vo vybraných mestách umožnená cestujúcim mestskou hromadnou dopravou v Deň bez áut 22. septembra 2021 doprava ZADARMO.

ZADARMO cestujete v mestách:

Nové Zámky, Levice, Komárno, Štúrovo, Šaľa, Šurany a Šahy

Počas tohtoročnej kampane Európskeho týždňa mobility nás môžete stretnúť aj v mestách Nové Zámky a Štúrovo.

Pre cestujúcich sú pripravené sprievodné programy s propagáciou verejnej dopravy a aktivitami pre deti. Prezentačný autobus bude k dispozícii 17. septembra v Nových Zámkoch na Hlavnom námestí a v Štúrove 22. septembra.

Dozviete sa o výhodách verejnej osobnej dopravy, možnosti využitia virtuálnej dopravnej karty, zľavách a novinkách spoločnosti ARRIVA Nové Zámky.