Čipová karta

Našim cestujúcim ponúkame pohodlné bezhotovostné cestovanie s čipovou kartou.

Čipová karta

Používanie čipovej karty ako elektronickej peňaženky na linkách prevádzkovaných našou spoločnosťou Vám prináša viacero výhod:

  • bezhotovostný platobný styk,
  • skrátenie času potrebného k vybaveniu cestovným lístkom,
  • výrazná zľava zo základného cestovného

V autobuse pri platbe s ČIPOVOU KARTOU vybavíte kúpu cestovného lístka na jedno pípnutie, nemusíte sa zdržiavať hľadaním hotovosti a ešte aj ušetríte. Vďaka čipovej karte ARRIVA môžete výhodne cestovať na všetkých mestských a prímestských linkách v Nitrianskom kraji.

Kde si môžete ČIPOVÚ KARTU kúpiť?

Na našich predajných miestach, kde vám ju vystavíme na počkanie.

Od 1.10.2017 sú naše predajné miesta vybavené foto pracoviskami, preto pri vybavovaní čipovej karty nie je potrebné, aby si žiadateľ priniesol fotografiu.

Koľko stojí vydanie ČIPOVEJ KARTY?

Vydanie čipovej karty je 4.- EUR. Čipová karta sa vydáva spolu s ochranným púzdrom. Po vystavení sa stáva majetkom cestujúceho, ktorý si ju zakúpil.

Čo potrebujete na vystavenie ČIPOVEJ KARTY?

Na vydaniu čipovej karty je potrebné vyplniť žiadosť a predložiť požadované dokumenty. Žiadosť nájdete tu.
• Pre zakúpenie ČK na základné cestovné – preukaz totožnosti
• Pre zakúpenie ČK na zľavnené cestovné – preukaz totožnosti, fotografiu, doklad oprávňujúci cestovať na zľavu (deti – rodný list, žiaci – potvrdenie o návšteve školy, dôchodcovia do 70 rokov – výmer o poberaní dôchodku, preukaz ŤZP (ŤZP-S), darcovia krvi – preukaz darcu krvi)

Kde si môžete ČIPOVÚ KARTU dobiť?

Čipovú kartu je možné dobiť na našich predajných miestach, ale aj u vodiča priamo v autobuse. Výška minimálnej hodnoty dobitia kreditu je 5.- EUR.

Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti ARRIVA čipové karty