Štrandbus v Nových Zámkoch opäť zadarmo

Obľúbená sezónna linka na kúpalisko Emila Tatárika v Nových Zámkoch štartuje tohtoročnú sezónu 1. júla. Štrandbus bude k dispozícii obyvateľom a návštevníkom počas letných prázdnin zadarmo, a to vďaka spolupráci mesta, spoločnosti Bytkomfort a ARRIVA Nové Zámky.

Obyvatelia, ale aj návštevníci z blízkeho či širšieho okolia prichádzajú na novozámocké kúpalisko za športom, zábavou aj oddychom. Na základe úspešnej spolupráce s mestom Nové Zámky sa prevádzka tejto špeciálnej linky stala  tradičným spôsobom dopravy na kúpalisko a v popoludňajších hodinách späť. Štrandbus začína svoju šestnástu sezónu a cestujúcim bude k dispozícii počas celých letných prázdnin. Pravidelní aj noví cestujúci majú možnosť využiť bezplatnú dopravu na kúpalisko a späť štyrikrát za deň.

Na linke premáva mestský autobus typu SOR 10,5, ktorý odvezie 30 sediacich a 82 stojacich cestujúcich, do ktorého môžu vďaka rampe pohodlne nastúpiť aj mamičky s kočíkmi alebo cestujúci na invalidnom vozíku. Autobus má zníženú podlahu, informačné tabule a poskytuje bezplatné pripojenie na wifi.

.