Otvorenie nového zákazníckeho centra

Vážení cestujúci,

radi by sme vás informovali, že vďaka spolupráci s mestom Štúrovo mení Zákaznícke centrum ARRIVA svoje sídlo. Slávnostné odovzdanie Zákazníckeho centra do užívania cestujúcej verejnosti sa uskutoční

v piatok 22. septembra o 10.00 h.

Srdečne vás pozývame!

Od 22. septembra si môžete zakúpiť a dobiť čipové karty už v nových priestoroch v budove Vyza centra na Hlavnej ulici 36 v Štúrove.

Zákaznícke centrum bude k dispozícii:
🗓️ pondelok až piatok
🕘 od 9:00 do 17:00

Informácie o cestovných poriadkoch a službách spoločnosti ARRIVA získate na webovej stránke www.arriva.sk,  prostredníctvom e-mailu informacie@arriva.sk alebo na linke Zákazníckej podpory +421 915 733 733 od pondelka do nedele, a to aj počas sviatkov či víkendov, v čase od 8:00 do 20:00.

Tešíme sa na stretnutie.

ARRIVA Nové Zámky

Na novej adrese Zákazníckeho centra si môžete od 22. 9. vybaviť bezkontaktné čipové karty ARRIVA. Súčasťou zákazníckeho centra je fotopracovisko, ktoré cestujúcim uľahčí uplatňovanie nároku na zľavnené cestovné. Žiadosť o vydanie dopravnej karty nájdete aj na webovej stránke .

Na Deň bez áut (22. 9. 2023) a počas nasledujúcich štyroch pracovných dní až do štvrtku 28. 9. však môžu cestujúci s trvalým pobytom v Nitrianskom kraji získať čipovú kartu bezplatne, stačí uhradiť manipulačný poplatok.