POZOR ZMENA od 8. marca 2021

Vážení cestujúci,

na základe novoprijatých opatrení k zamedzeniu šírenia ochorenia COVID-19 je s platnosťou

od 8. marca 2021 zavedená povinnosť nosiť v autobusoch respirátor FFP2. Cestujúci autobusmi – verejnou autobusovou dopravou majú od platnosti opatrenia povolený vstup do autobusu len s použitím respirátora.

Podľa Vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR č. 99/2021 V. v. sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k povinnosti prekrytia horných dýchacích ciest pri ceste autobusom – verejnou dopravou ako aj v priestoroch obchodných prevádzok:

-povinnosť nosiť respirátor FFP2 bez výdychového ventilu, v súlade s STN EN 149+A1

-táto povinnosť sa nevzťahuje na deti do ukončenia prvého stupňa základnej školy a osoby s postihnutím, prípadne iné skupiny podľa schválenej klasifikácie uvedenej vo vyhláške

Vzhľadom na prijaté zmeny a opatrenia získate aktuálne informácie na web stránke v sekcii LIVE a po prihlásení sa na odber noviniek cez formulár na internetovej stránke www.arriva.sk/newsletter. Priamo na svoju e-mailovú adresu tak  môžete dostávať aktuálne informácie o cestovných poriadkoch, zmenách a obmedzeniach, novinkách a nových pracovných ponukách spoločností ARRIVA na Slovensku.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na linke Zákazníckej podpory +421 915 733 733 od pondelka do nedele, a to aj počas sviatkov, v čase od 8:00 do 20:00 alebo prostredníctvom e-mailu informacie@arriva.sk.