ARRIVA podporí podujatie NAŠE MESTO

Spoločnosti ARRIVA na Slovensku, pôsobiace v Nitrianskom, Košickom, Žilinskom a Trnavskom kraji, spojili svoje sily, aby sa zapojili do najväčšieho dobrovoľníckeho podujatia v strednej Európe pod názvom Naše Mesto. V spolupráci s objednávateľmi verejnej dopravy a organizáciami z neziskového sektora sa zamestnanci stretnú 11. júna 2021, aby pomohli spraviť z miest, v ktorých pracujú a žijú, lepšie miesta pre život.

Vďaka dobrovoľníckej činnosti sa deti budú hrať na krajších preliezkach a bezpečnejších ihriskách, pre nadšencov pohybu budú pripravené športoviská, zmiznú čierne skládky, v potokoch a riekach bude tiecť čistejšia voda, ploty okolo škôl a škôlok budú opäť hýriť pestrými farbami, parky budú mať opravené lavičky a vysadené nové rastlinky či kríky a zrúcaniny hradov budú zachované pre ďalšie generácie.

Aktivity majú za cieľ vyčistiť, skrášliť a viditeľne zlepšiť mestá, v ktorých žijú a pracujú aj zamestnanci spoločností ARRIVA na Slovensku.

Tento rok budú aktivity realizované v lokalitách, v ktorých spoločnosť ARRIVA pôsobí a zabezpečuje pre obyvateľov a návštevníkov verejnú autobusovú dopravu – Michalovce, Trnava, Nitra, Nové Zámky, Dolný Kubín a Liptovský Mikuláš.