Vyhľadať
Close this search box.

Európsky týždeň mobility 2022 – poznáme výhercov

Poznáme výhercov kreditov

Spoločnosť ARRIVA sa aj tento rok iniciatívne zapojila do kampane počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra 2022 . V rámci kampane vyzvala cestujúcich, ale aj širokú verejnosť, aby využívali služby verejnej autobusovej dopravy alebo si zvolili iný spôsob dopravy ako auto.

Pre všetkých cestujúcich bola vyhlásená súťaž o veľké zlosovanie kreditov na čipové karty v celkovej hodnote viac ako 3 000 €.

Cestujúci, ktorí si počas Európskeho týždňa mobility kúpili čipovú kartu s kreditom minimálne 10 € alebo dobili kredit v minimálnej hodnote 10 € na čipovej karte, postúpili automaticky do zlosovania o kredity. Každá spoločnosť vylosovala výhercov poukážok v nasledovných hodnotách:

3 x 30 €  •  2 x 20 €   •   10 x 10 €   •   55 x 5 €

Víťazov kreditov na čipové karty spoločnosti ARRIVA Mobility Solutions, s.r.o. v Bratislavskom samosprávnom kraji uvádzame v priloženej výhernej listine.

Všetkým výhercom srdečne blahoželáme, budeme ich kontaktovať písomne.

Uplatnenie výhry – dobitie čipovej karty v uvedenej hodnote je možné na predajnom mieste na Autobusovej stanici Nivy (Mlynské Nivy 3, Bratislava – Ružinov, -1.
poschodie – Predaj lístkov).

Získanú výhru nie je možné dobiť u vodiča autobusu.
Výhru ani jej časť nie je možné vyplatiť v hotovosti.