Vyhľadať
Close this search box.

Cyklobusy na Záhorí

Milí cestujúci a návštevníci Bratislavského kraja,

ARRIVA Mobility Solutions v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom ako objednávateľom regionálnej autobusovej dopravy v rámci Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK) ponúka aj v tejto sezóne cyklistom možnosť využiť prepravu bicykla a spoznávať región na dvoch kolesách.

Autobusy vybavené nosičmi s kapacitou až 6 bicyklov môžu cestujúci využiť počas voľných dní na linkách číslo 240 Bratislava – Vysoká pri Morave a číslo 250 Malacky – Suchohrad, a to v oboch smeroch.

Rozšírená víkendová preprava až 6 bicyklov cyklobusmi dopĺňa štandardnú možnosť prepravy max. dvoch bicyklov v priestore vyhradenom pre kočíky na všetkých regionálnych spojoch v Bratislavskom kraji, ktorá je počas sobôt, nedieľ a sviatkov bez časového obmedzenia. Na prepravu bicykla na spojoch obsluhovaných autobusmi s cyklonosičom nie je potrebná rezervácia.

Cyklobusy premávajú od 1. júna do 29. septembra 2024 počas víkendov a sviatkov na linkách č. 240 Malacky – Záhorská Ves – Vysoká pri Morave a č. 250 Bratislava – Stupava – Záhorská Ves – Suchohrad na spojoch označených piktogramom bicykla.

Za prepravu jedného bicykla zaplatí cestujúci pri kúpe papierového cestovného lístka 0,55 €, cena elektronického lístka je len 0,49 €. Podrobné informácie o podmienkach prepravy bicyklov nájdu cestujúci v prepravnom poriadku IDS BK.

Prajeme Vám príjemné cyklozážitky.

ARRIVA