Vyhľadať
Close this search box.

Zákaznícke centrum mestská Tržnica v Nitre – dôležité upozornenie

Vážení cestujúci, 

z dôvodu meniaceho sa prevádzkovateľa mestskej dopravy v Nitre, pristupuje naša spoločnosť k operatívnej zmene na zákazníckom mieste –  mestská Tržnica v Nitre.

Od 1.1.2022 bude slúžiť toto zákaznícke centrum výlučne na vrátenie kreditov z čipových kariet, ktoré sa cestujúci rozhodli prestať používať.

O vrátenie kreditu môže požiadať výlučne majiteľ karty. Pokiaľ žiada zákazník o vrátenie kreditu z karty ktorú nevlastní, je potrebné notársky overené splnomocnenie.  O peniaze z karty maloletého môže požiadať výlučne zákonný zástupca. Overenie totožnosti sa bude preukazovať občianskym preukazom.

Všetky ostatné úkony dotýkajúce sa prímestskej dopravy ako je dobíjanie čipových kariet, vybavovanie a predlžovanie zľavnených preukážok, predaj lístkov, podávanie informácií, sa bude aj naďalej poskytovať na  zákazníckom mieste – autobusová stanica Nitra.

Zdieľaj:

Novinky

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA