Vyhľadať
Close this search box.

Prieskum spokojnosti cestujúcich 2023

Vážení cestujúci,

spoločnosť ARRIVA pri príležitosti Dňa bez áut (22. 9.) odštartovala na celom Slovensku už štvrtý ročník veľkého prieskumu spokojnosti cestujúcich.

Zapojiť sa a vyhrať atraktívne ceny môžu cestujúci v piatich krajoch Slovenska – stačí, ak v období od 22. septembra do 22. decembra 2023 odpovedia na 12 otázok.

Vyplnenie dotazníka trvá len 5 minút, pričom otázky sa týkajú kvality dopravných služieb, ktoré spoločnosti ARRIVA poskytujú v prímestskej aj mestskej doprave v 5 slovenských krajoch a 18 mestách.

Do prieskumu sa môže zapojiť každý, kto využíva služby dopravných spoločností ARRIVA. Otázky sú zamerané na:

  • hodnotenie kvality vozidlového parku,
  • spokojnosť s dostupnosťou informácií,
  • dodržiavanie odchodov a príchodov autobusov,
  • frekvenciu spojov,
  • čistotu a poriadok v autobusoch,
  • komunikáciu a správanie vodičov.

Dotazník nájdu cestujúci:

Cestujúci, ktorí sa zapoja do prieskumu, sa môžu zároveň zaregistrovať do súťaže, v ktorej budú každý mesiac vyžrebovaní 15 výhercovia atraktívnych cien – 5 smartfónov, 5 bezdrôtových slúchadiel a 5 praktických a kvalitných cestovných termopohárov.

Váš názor je pre nás dôležitý!

ARRIVA

Prieskum spokojnosti cestujúcich podporil

Zdieľaj:

Novinky ARRIVA Nitra

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Úspešný vstup do nového roka

Milí naši cestujúci, ďakujeme Vám za priazeň a spoluprácu v roku 2022 a do nového roka Vám prajeme, aby všetky Vaše cesty viedli k zdraviu, šťastiu a úspechom.