Vyhľadať
Close this search box.

Jazdy zdarma na arriva bike

Milí nadšenci bicyklovania,

až do konca leta – do 31. augusta – jazdíte na arriva bike ZDARMA každý pracovný deň 2x do 15 min. s kódom leto21!

Ako na to?

Stačí, ak si v appke priamo v hlavnom menu alebo v nastaveniach (podľa verzie Vašej appky) uplatníte kód leto21. Kód môžete použiť každý pracovný deň maximálne 2x až do 31. augusta 2021 na cestu na dvoch kolesách až do 15 min. zdarma.

Použite bicykel na cestu do práce, na nákup či jednoducho do mesta a následne domov. Arriva bike odovzdáte v Nitre už na 14-tich stanovištiach! Ak by sa Váš prenájom predĺžil nezúfajte, za každých dodatočných 30 minút trvania výpožičky zaplatíte v zmysle aktuálneho cenníka 0,50 EUR.

Už ste si stiahli najnovšiu aktualizáciu appky nextbike?

K službe arriva bike používame novú appku s názvom nextbike! Aktualizované rozhranie je praktické, intuitívne a má super dizajn – treba si to jednoducho vyskúšať!

Stiahnite si appku nextbike a prihláste sa do Vášho konta arriva bike.

  • Ak ste existujúci užívateľ služby arriva bike, stačí, ak do appky nextbike zadáte vaše už existujúce prihlasovacie údaje arriva bike.
  • Ak ste nový užívateľ, spravte si registráciu v appke nextbike, zvoľte mesto Nitra a užívateľské konto arriva bike je na svete!

S jedinou aplikáciou navyše môžete využívať systémy zdieľaných bicyklov nextbike na štyroch kontinentoch, v 28 krajinách, a to na území viac než 300 miest.

Stiahnite si appku nextbike, prihláste sa do užívateľského konta arriva bike a jazdite v meste Nitra na dvoch kolesách!

Sledujte nás na Facebooku, kde nájdete aktuality a zaujímavosti zo života arriva bike v Nitre.

Tím arriva bike

Zdieľaj:

Novinky ARRIVA Nitra

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Prieskum spokojnosti cestujúcich 2023

Zapojiť sa a vyhrať atraktívne ceny môžu cestujúci v piatich krajoch Slovenska – stačí, ak v období od 22. septembra do 22. decembra 2023 odpovedia na 12 otázok.