Vyhľadať
Close this search box.

EURÓPSKY TÝŽDEŇ MOBILITY 2021

Vážení cestujúci,

Spoločnosti ARRIVA sa aj tento rok iniciatívne zapojili do kampane počas Európskeho týždňa mobility. V rámci kampane vyzýva ARRIVA cestujúcich, ale aj širokú verejnosť, aby využívali služby verejnej autobusovej dopravy alebo si zvolili iný spôsob dopravy ako individuálnu dopravu autom.

Európsky týždeň mobility sa každoročne koná v termíne od 16. do 22. septembra.

Cieľom tohtoročnej kampane je zdôrazniť dôležitosť dostupnosti dopravy a motivovať jednotlivcov, aby si volili udržateľné spôsoby dopravy, ako sú verejná hromadná doprava, pešia chôdza či cyklistika a tak prispeli k zlepšeniu kvality ovzdušia a vytvoreniu príjemnejších miest pre život a prácu.

Téma tohtoročnej kampane je „Bezpečne a zdravo udržateľnou dopravou“.

Pre existujúcich a nových cestujúcich cestujúcich sme opäť pripravili súťaže a aktivity. V spolupráci s našimi objednávateľmi môžete cestovať výhodnejšie, ba dokonca počas Dňa bez áut 22. septembra aj zadarmo.

 

Cestujte so zľavou

Cestujúci mestskej hromadnej dopravy v Nitre si počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra majú možnosť zakúpiť  24-hodinové a týždenné cestovné lístky s výraznou zľavou:

  • 24-hodinový cestovný lístok budú vodiči v tomto období predávať za 1,20 € (bežná cena je 2,40 €)
  • týždenný lístok bude stáť len 5 € (bežne 8,40 €).

Cestovné lístky oprávňujú držiteľa v rámci svojej platnosti vykonať neobmedzený počet ciest.

Cestujte zadarmo

Cestujúci metskej hromadnej dopravy v Zlatých Moravciach v Deň bez áut 22. septembra 2021 cestujú ZADARMO

 

Cestujúci, ktorí si počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra dobijú na predajných miestach, v autobusoch ARRIVA alebo online cez e-shop čipovú kartu za minimálne 10 eur alebo si kúpia novú kartu s kreditom v tejto hodnote, budú automaticky zaradení do zlosovania o kredity v hodnote 30, 20, 10 a 5 eur. Kredity budú pripísané na čipové karty v celkovej hodnote viac ako 2 500 eur.

Pre našich školopovinných cestujúcich je pripravená výtvarná súťaž o hodnotné výtvarné pomôcky v hodnote 1 250 eur.

Viac informácií sa dozviete TU.

Zdieľaj:

Novinky ARRIVA Nitra

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Prieskum spokojnosti cestujúcich 2023

Zapojiť sa a vyhrať atraktívne ceny môžu cestujúci v piatich krajoch Slovenska – stačí, ak v období od 22. septembra do 22. decembra 2023 odpovedia na 12 otázok.