Cestujte a vyhrajte počas Európskeho týždňa mobility

Vážení cestujúci,

Spoločnosti ARRIVA sa aj tento rok iniciatívne zapojili do kampane počas Európskeho týždňa mobility. V rámci kampane vyzýva ARRIVA cestujúcich, ale aj širokú verejnosť, aby využívali služby verejnej autobusovej dopravy alebo si zvolili iný spôsob dopravy ako individuálnu dopravu autom.

Európsky týždeň mobility sa každoročne koná v termíne od 16. do 22. septembra.

Cieľom tohtoročnej kampane je zdôrazniť dôležitosť dostupnosti dopravy a motivovať jednotlivcov, aby si volili udržateľné spôsoby dopravy, ako sú verejná hromadná doprava, pešia chôdza či cyklistika a tak prispeli k zlepšeniu kvality ovzdušia a vytvoreniu príjemnejších miest pre život a prácu.

Téma tohtoročnej kampane je „Bezpečne a zdravo udržateľnou dopravou“.

Pre existujúcich a nových cestujúcich cestujúcich sme opäť pripravili súťaže a aktivity. V spolupráci s našimi objednávateľmi môžete cestovať výhodnejšie, ba dokonca počas Dňa bez áut 22. septembra aj zadarmo.

Cestujte so zľavou

Cestujúci mestskej hromadnej dopravy v Nitre si počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra majú možnosť zakúpiť  24-hodinové a týždenné cestovné lístky s výraznou zľavou:

  • 24-hodinový cestovný lístok budú vodiči v tomto období predávať za 1,20 € (bežná cena je 2,40 €)
  • týždenný lístok bude stáť len 5 € (bežne 8,40 €).

Cestovné lístky oprávňujú držiteľa v rámci svojej platnosti vykonať neobmedzený počet ciest.

Cestujte zadarmo

Cestujúci metskej hromadnej dopravy v Zlatých Moravciach v Deň bez áut 22. septembra 2021 cestujú ZADARMO

 

SÚŤAŽTE A VYHRAJTE

Cestujúci, ktorí si počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra dobijú na predajných miestach, v autobusoch ARRIVA alebo online cez e-shop čipovú kartu za minimálne 10 eur alebo si kúpia novú kartu s kreditom v tejto hodnote, budú automaticky zaradení do zlosovania o kredity v hodnote 30, 20, 10 a 5 eur. Kredity budú pripísané na čipové karty v celkovej hodnote viac ako 2 500 eur.

Pre našich školopovinných cestujúcich je pripravená výtvarná súťaž o hodnotné výtvarné pomôcky v hodnote 1 250 eur.

Viac informácií sa dozviete TU.

Pre nadšencov bajkovania a užívateľov systému zdieľaných bicyklov arriva bike pripravila ARRIVA pri príležitosti  Európskeho týždňa mobility ZVÝHODNENÉ ROČNÉ PREDPLATNÉ a minúty jazdy ZDARMA:

Počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra majú možnosť užívatelia jazdiť na zdieľaných bicykloch arriva bike v Nitre 2 x 30 minút denne zdarma. Každý registrovaný existujúci aj nový užívateľ tak môže prispieť k čistejšej doprave a lepšiemu životnému prostrediu a zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie.

Aktivovaním kódu etmnitra zadaním do appky nextbike alebo v užívateľskom konte na webe. V aplikácii sa vám sprístupní možnosť jazdiť na arriva bike do 30 minút zdarma počas dvoch výpožičiek denne počas celého trvania ETM.

Držitelia ISIC a ITIC preukazov majú možnosť kúpiť si ročné predplatné na arriva bike s 20 % zľavou a po prepojení si preukazu s kontom arriva bike zároveň jazdiť 15 minút zdarma v rámci jednej výpožičky denne.

Viac informácií nájdete TU.