Čipová karta

Našim cestujúcim ponúkame pohodlné bezhotovostné cestovanie s čipovou kartou.

Čipová karta

Čipová karta slúži ako elektronická peňaženka, ktorú je možné kedykoľvek dobiť v našich zákazníckych centrách. Vo vybraných mestách slúži ČIPOVÁ KARTA na linkách MHD ako nosič predplatných lístkov na neobmedzený počet ciest (mesačné, štvrťročné, polročné). V autobuse pri platbe s ČIPOVOU KARTOU vybavíte kúpu cestovného lístka na jedno pípnutie, nemusíte sa zdržiavať hľadaním hotovosti a ešte aj ušetríte. Čipovú kartu môže cestujúci využívať vo všetkých autobusoch prímestskej dopravy, ktorú zabezpečujú vozidlá spoločností : ARRIVA Michalovce a.s., eurobus a.s., Košice, SAD Prešov a.s., SAD Poprad a.s., SAD Humenné a.s., BUS Karpaty spol. s.r.o.

Kde si môžete ČIPOVÚ KARTU kúpiť?

V našich predajných miestach, kde vám ju vystavíme na počkanie.

Koľko stojí vydanie ČIPOVEJ KARTY?

Vydanie čipovej karty je 6.- EUR. Čipová karta sa vydáva spolu s ochranným púzdrom. Po vystavení sa stáva majetkom cestujúceho, ktorý si ju zakúpil.

Čo potrebujete na vystavenie ČIPOVEJ KARTY?

Na vydaniu čipovej karty je potrebné vyplniť žiadosť a predložiť požadované dokumenty. Žiadosť nájdete tu.
• Pre zakúpenie ČK na základné cestovné – preukaz totožnosti
• Pre zakúpenie ČK na zľavnené cestovné – preukaz totožnosti, fotografiu, doklad oprávňujúci cestovať na zľavu (deti – rodný list, žiaci – potvrdenie o návšteve školy, dôchodcovia do 70 rokov – výmer o poberaní dôchodku, preukaz ŤZP (ŤZP-S), darcovia krvi – potvrdenie o udelení plakety)

Kde si môžete ČIPOVÚ KARTU dobiť?

Čipovú kartu je možné dobiť v našich predajných miestach, u vodiča priamo v autobuse (okrem liniek MHD), ale aj online prostredníctvom aplikácie UBIAN.

Minimálna výška kreditu je 5 EUR pri dobytí čipovej karty na zákazníckych centrách alebo cez e-shop prostredníctvom aplikácie UBIAN, v autobuse je minimálny vklad 10 EUR.

Všeobecné obchodné podmienky na vydanie ČIPOVEJ KARTY