Cestujte a vyhrajte počas Európskeho týždňa mobility

Vážení cestujúci,

Spoločnosti ARRIVA sa aj tento rok iniciatívne zapojili do kampane počas Európskeho týždňa mobility. V rámci kampane vyzýva ARRIVA cestujúcich, ale aj širokú verejnosť, aby využívali služby verejnej autobusovej dopravy alebo si zvolili iný spôsob dopravy ako individuálnu dopravu autom.

Európsky týždeň mobility sa každoročne koná v termíne od 16. do 22. septembra.

Cieľom tohtoročnej kampane je zdôrazniť dôležitosť dostupnosti dopravy a motivovať jednotlivcov, aby si volili udržateľné spôsoby dopravy, ako sú verejná hromadná doprava, pešia chôdza či cyklistika a tak prispeli k zlepšeniu kvality ovzdušia a vytvoreniu príjemnejších miest pre život a prácu.

Téma tohtoročnej kampane je „Bezpečne a zdravo udržateľnou dopravou“.

Pre existujúcich a nových cestujúcich cestujúcich sme opäť pripravili súťaže a aktivity. V spolupráci s našimi objednávateľmi môžete cestovať v niektorých mestách výhodnejšie, či dokonca aj zadarmo.

Počas Európskeho týždňa mobility môžete ušetriť

ZÍSKAJTE ČIPOVÚ KARTU ZADARMO

Ak počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra požiadate o vydanie čipovej karty:

– v zákazníckych centrách ARRIVA Liorbus, a.s.

online prostredníctvom e-shopu

čipovú kartu získate zadarmo!

V Žilinskom samosprávnom kraji počas celého týždňa mobility od 16. do 22. septembra 2021 cestujete na všetkých prímestských linkách za osobitné cestovné vo výške 0,35 €.

Cestujte zadarmo

Cestujúci mestskej hromadnej dopravy v Dolnom Kubíne v Deň bez áut 22. septembra 2021 cestujú ZADARMO.

SÚŤAŽTE A VYHRAJTE

Cestujúci, ktorí si počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra dobijú na predajných miestach, v autobusoch ARRIVA alebo online cez e-shop čipovú kartu za minimálne 10 eur alebo si kúpia novú kartu s kreditom v tejto hodnote, budú automaticky zaradení do zlosovania o kredity v hodnote 30, 20, 10 a 5 eur. Kredity budú pripísané na čipové karty v celkovej hodnote viac ako 2 500 eur.

Pre našich školopovinných cestujúcich je pripravená výtvarná súťaž o hodnotné výtvarné pomôcky v hodnote 1 250 eur.

Viac informácií sa dozviete TU.

Počas tohtoročnej kampane Európskeho týždňa mobility nás môžete stretnúť aj v mestách Dolný Kubín a Liptovský Mikuláš. Dozviete sa o výhodách verejnej osobnej dopravy, možnosti využitia virtuálnej dopravnej karty, zľavách a novinkách.