Vyhľadať
Close this search box.

Zmena dopravcu MHD Topoľčany

Vážení cestujúci,

Dňom 1. januára 2021 spoločnosť ARRIVA NITRA a.s. ukončila prevádzkovanie mestskej hromadnej dopravy v Topoľčanoch. Prevádzku všetkých troch liniek v tomto meste preberá nový dopravca (oficiálne vyjadrenie našej spoločnosti tu).

V súvislosti s touto zmenou si dovoľujeme upozorniť, že čipové karty vydané našou spoločnosťou už nebude možné použiť na linkách MHD Topoľčany. Kredit nabitý na týchto kartách možno aj naďalej používať na iných linkách prevádzkovaných našou spoločnosťou – nielen na prímestských autobusových linkách v regióne Topoľčian, Nitry a Zlatých Moraviec, ale aj v MHD Nitra, Zlaté Moravce či Vráble.

Cestujúci, ktorí majú na čipovej karte nevyčerpaný kreditný zostatok a nevyužívajú iné linky našej spoločnosti (primárne cestujú len v rámci MHD Topoľčany), môžu požiadať o vrátenie kreditu z čipovej karty v hotovosti v zákazníckom centre na AS Topoľčany. Pre podanie žiadosti je potrebné predložiť čipovú kartu a preukaz totožnosti žiadateľa (vlastníka karty). Žiadosti sa v rámci možností budeme snažiť riešiť na počkanie.

Upozorňujeme, že zákaznícke centrum našej spoločnosti v Topoľčanoch je momentálne zatvorené vzhľadom na dočasné uzatvorenie objektu autobusovej stanice. Po opätovnom sprístupnení budovy pre verejnosť bude obnovené poskytovanie služieb zákazníckeho centra, ktoré však bude po novom presťahované do okienka v pravej časti budovy (na strane toaliet, kde bolo aj v minulosti). Dočasné uzatvorenie budovy súvisí s pandemickou situáciou a termín opätovného sprístupnenia bude oznámený Mestom Topoľčany, ktoré je vlastníkom stanice.

Pri cestovaní na linkách prímestskej autobusovej dopravy nedochádza k žiadnym zmenám. Dopravcom je aj naďalej naša spoločnosť a v plnom rozsahu platia všetky platné čipové karty.

Ďakujeme vám za spoločne strávené roky a želáme veľa šťastných kilometrov v novom roku.

Zdieľaj:

Novinky

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA