Vyhľadať
Close this search box.

Vyplňte prieskum spokojnosti cestujúcich spoločností ARRIVA a vyhrajte hodnotné ceny!

Milí naši cestujúci,

spoločnosti ARRIVA na Slovensku štartujú tretí ročník celoslovenského prieskumu spokojnosti cestujúcich – symbolicky na záver Európskeho týždňa mobility a pri príležitosti Dňa bez áut. Tak ako vlani, aj tento rok môžu všetci tí, ktorí využívajú služby spoločností ARRIVA na Slovensku vyjadriť svoj názor na kvalitu poskytovaných služieb.

Urobiť tak môžete od 22. septembra do 22. decembra 2022 prostredníctvom online dotazníka, ktorý pozostáva z 12 otázok a je dostupný na našej webovej stránke. Okrem vyjadrenia svojho názoru sa môžete zapojiť do súťaže o hodnotné a zaujímavé ceny.

Do súťaže sa zapojíte zadaním e-mailovej adresy, v kolónke na konci dotazníka, a akceptovaním podmienok súťaže. Každý mesiac počas trvania prieskumu, teda v troch kolách, vyžrebujeme spolu až 45 výhercov.

Do prieskumu sa môže zapojiť každý, kto využíva služby spoločností, a to vyplnením online dotazníka v časovom rozmedzí troch mesiacov, od 22. septembra do 22. decembra 2022. Otázky sú zamerané na hodnotenie kvality vozidlového parku, na spokojnosť s dostupnosťou informácií či dodržiavanie odchodov a príchodov autobusov, frekvenciu spojov, čistotu i poriadok v autobusoch, ale aj na komunikáciu a správanie vodičov.

Dotazník prieskumu spokojnosti cestujúcich spoločností ARRIVA na Slovensku i informácie o súťaži sú dostupné na stránke www.arriva.sk/prieskum.

Prieskum je zabezpečený s podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja

Zdieľaj:

Novinky ARRIVA Nitra

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Prieskum spokojnosti cestujúcich 2023

Zapojiť sa a vyhrať atraktívne ceny môžu cestujúci v piatich krajoch Slovenska – stačí, ak v období od 22. septembra do 22. decembra 2023 odpovedia na 12 otázok.

Úspešný vstup do nového roka

Milí naši cestujúci, ďakujeme Vám za priazeň a spoluprácu v roku 2022 a do nového roka Vám prajeme, aby všetky Vaše cesty viedli k zdraviu, šťastiu a úspechom.