Vyhľadať
Close this search box.

Taktová doprava na trase Nitra – Vráble – Levice

Vážení cestujúci,

Nitriansky samosprávny kraj v spolupráci so spoločnosťami ARRIVA NITRA a ARRIVA Nové Zámky spúšťajú od 1. júla pilotný projekt taktovej dopravy v regióne. Pevné intervaly medzi jednotlivými spojmi zjednodušia cestovanie a uľahčia ďalšiu integráciu verejnej dopravy v kraji.

Cestujúci na linke 403 468 Nitra – Vráble – Levice tak budú prví v celom kraji, ktorí si budú môcť vyskúšať prednosti taktovej dopravy. V rámci nej budú jednotlivé spoje odchádzať zo zastávok v pravidelných časových intervaloch – taktoch.

V úseku Vráble – Nitra bude dĺžka intervalu medzi dvomi spojmi tridsať minút, v úseku Nitra-Levice budú spoje premávať v hodinovom takte, a to počas celého dňa. Ide o pilotný projekt, ktorého cieľom je zvýšiť atraktivitu verejnej dopravy a vytvoriť základ pre ďalšiu integráciu verejnej dopravy v Nitrianskom kraji.

Zdieľaj:

Novinky ARRIVA Nitra

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Prieskum spokojnosti cestujúcich 2023

Zapojiť sa a vyhrať atraktívne ceny môžu cestujúci v piatich krajoch Slovenska – stačí, ak v období od 22. septembra do 22. decembra 2023 odpovedia na 12 otázok.

Úspešný vstup do nového roka

Milí naši cestujúci, ďakujeme Vám za priazeň a spoluprácu v roku 2022 a do nového roka Vám prajeme, aby všetky Vaše cesty viedli k zdraviu, šťastiu a úspechom.