Vyhľadať
Close this search box.

Cyklobusy v Nitrianskom kraji už od 1. mája 2024

Milí cestujúci,

od 1. mája majú možnosť nadšenci bicyklovania opäť využiť ponuku obľúbených cyklobusov  spoločnosti ARRIVA NITRA v Nitrianskom kraji.

Počas mesiacov máj až september 2024 budú premávať spoje prímestskej dopravy vybavené nosičmi, ktorých kapacita je 6 bicyklov.

Ak sa rozhodnete spoznávať krásy okolia Tribeča na dvoch kolesách, tento spôsob dopravy je ideálny. Tribečské pohorie ponúka množstvo cyklotrás rôznej obtiažnosti, preto si prídu na svoje nielen skúsení, ale aj rekreační cyklisti. Cyklobus Vás môže pohodlne prepraviť aj k vzdialenejším prírodným a historickým miestam regiónu a spoznávať turisticky atraktívne lokality.

Cyklonosičmi sú vybavené  autobusy prímestských liniek:
➡️ 403 412 Nitra – Kostoľany pod Tribečom
➡️ 407 414 Zlaté Moravce – Choča – Kostoľany pod Tribečom
➡️ 407 415 Zlaté Moravce – Sľažany – Kostoľany pod Tribečom

Bližšie informácie a cestovné poriadky nájdete na stránke TU.

Prajeme Vám príjemnú cyklosezónu.

 

ARRIVA NITRA

Zdieľaj:

Novinky ARRIVA Nitra

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Prieskum spokojnosti cestujúcich 2023

Zapojiť sa a vyhrať atraktívne ceny môžu cestujúci v piatich krajoch Slovenska – stačí, ak v období od 22. septembra do 22. decembra 2023 odpovedia na 12 otázok.

Úspešný vstup do nového roka

Milí naši cestujúci, ďakujeme Vám za priazeň a spoluprácu v roku 2022 a do nového roka Vám prajeme, aby všetky Vaše cesty viedli k zdraviu, šťastiu a úspechom.