Vyhľadať
Close this search box.

Vážení cestujúci,

spoločnosť ARRIVA, ktorá je najväčším autobusovým dopravcom na Slovensku, v spolupráci s Nadáciou Pontis vyhlásila finančnú zbierku CESTA NÁDEJE“.

Cieľom je pomôcť nielen ukrajinským kolegom a ich rodinám, ale všetkým ľuďom na Ukrajine, ktorí pomoc potrebujú.

Chceme pomáhať nielen ako dopravcovia, ale aj ako ľudia. Získané finančné prostriedky použijeme na zabezpečenie základných potrieb, príspevku na stravu, ubytovanie, energie a ďalšie nevyhnutné náklady na život pre rodiny našich kolegov z Ukrajiny a ich najbližších. Ak sa nám podarí vyzbierať dostatočnú sumu, použijeme ju aj na podporu programu „Susedská pomoc Ukrajine“. Zabezpečuje ho nezisková organizácia Úsmev ako dar a pomáha rodinám, ktoré pred hrozbou vojny museli utiecť z východu Ukrajiny do Užhorodu.

ARRIVA dala tiež verejný prísľub, že vyzbieranú čiastku zdvojnásobí. Link, na ktorom môžete podporiť zbierku, nájdete TU.

ĎAKUJEME 🤍

Zdieľaj:

Novinky ARRIVA Nitra

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Prieskum spokojnosti cestujúcich 2023

Zapojiť sa a vyhrať atraktívne ceny môžu cestujúci v piatich krajoch Slovenska – stačí, ak v období od 22. septembra do 22. decembra 2023 odpovedia na 12 otázok.

Úspešný vstup do nového roka

Milí naši cestujúci, ďakujeme Vám za priazeň a spoluprácu v roku 2022 a do nového roka Vám prajeme, aby všetky Vaše cesty viedli k zdraviu, šťastiu a úspechom.