Vyhľadať
Close this search box.

ARRIVA bude na správnom MESTE

Najväčšie dobrovoľnícke podujatie v strednej Európe, pod názvom Naše Mesto, podporí 200 zamestnancov spoločností ARRIVA na Slovensku. V spolupráci s objednávateľmi verejnej dopravy a organizáciami z neziskového sektora sa zamestnanci stretnú 10. júna 2022, aby pomohli spraviť z miest, v ktorých pracujú a žijú, lepšie miesta pre život. Pomoc občianskym združeniam, školám a škôlkam je v týchto časoch potrebnejšia, než kedykoľvek doteraz.

Aktivity budú realizované v lokalitách, v ktorých spoločnosť ARRIVA pôsobí a zabezpečuje pre obyvateľov a návštevníkov verejnú autobusovú dopravu – Bratislava, Dolný Kubín, Komárno, Liptovský Mikuláš, Michalovce, Nitra, Piešťany, Šaľa, Trnava a Zlaté Moravce.

Dobrovoľníci zo spoločností ARRIVA NITRA, ARRIVA Slovakia, Arriva Service sa rozdelia do dvoch tímov, aby takýmto spôsobom pomoc zdvojnásobili. V piatok ráno sa s týmto cieľom stretnú v meste Nitra a Zlaté Moravce, netradične v rovnakých tričkách, aby ukázali, že im na ich mestách a okolí naozaj záleží.

NITRA

Dobrovoľníci v Nitre vyčistia okolie archeologického náleziska na Zoborskom kláštore – pohrabú lístie, odstránia konáre, urovnajú terén a poupratujú areál.

ZLATÉ MORAVCE

Kolegovia – dobrovoľníci v meste Zlaté Moravce vyzbierajú odpad a rôzne nečistoty v okolí sochy Partizána, ktorá sa nachádza v Zlatých Moravciach na Námestí hrdinov pri rieke Žitava. Ďalej budú strihať konáre na kríkoch, ktoré sú vysadené v okolí sochy a pokosia trávnik. Očistia aj zábradlie, ošmirgľujú starú farbu a zábradlie znovu namaľujú. 

Zdieľaj:

Novinky ARRIVA Nitra

Úspešný vstup do nového roka 2024

Milí naši cestujúci, k prianiu úspešného vstupu do nového roka, osobných a pracovných úspechov v roku 2024, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru. Vaša ARRIVA

Prieskum spokojnosti cestujúcich 2023

Zapojiť sa a vyhrať atraktívne ceny môžu cestujúci v piatich krajoch Slovenska – stačí, ak v období od 22. septembra do 22. decembra 2023 odpovedia na 12 otázok.