Európsky týždeň mobility 2023 – poznáme výhercov

Spoločnosť ARRIVA sa aj tento rok iniciatívne zapojila do kampane počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra 2023 . V rámci kampane vyzvala cestujúcich, ale aj širokú verejnosť, aby využívali služby verejnej autobusovej dopravy alebo si zvolili iný spôsob dopravy ako auto.

Pre všetkých cestujúcich bola vyhlásená súťaž o veľké zlosovanie kreditov na čipové karty v celkovej hodnote viac ako 3 500 €.

Cestujúci, ktorí si počas Európskeho týždňa mobility kúpili čipovú kartu s kreditom minimálne 10 € alebo dobili kredit v minimálnej hodnote 10 € na čipovej karte, postúpili automaticky do zlosovania o kredity. Každá spoločnosť vylosovala výhercov poukážok v nasledovných hodnotách:

10 x 30 €  •  10 x 20 €   •   10 x 10 €

Víťazov kreditov na čipové karty spoločnosti ARRIVA Michalovce, a.s. uvádzame v priloženej výhernej listine.

Všetkým výhercom srdečne blahoželáme, budeme ich kontaktovať písomne.

Výhru si môžu uplatniť dobitím kreditu na čipovú kartu, po predložení výhernej poukážky na ktoromkoľvek z našich predajných miest. Získanú výhru nie je možné dobiť u vodiča autobusu, ani u zmluvných predajcov. Výhru a ani jej časť nie je možné vyplatiť v hotovosti.

Víťazov kreditov na čipové karty spoločnosti ARRIVA Michalovce, a.s. uvádzame v priloženej výhernej listine. V Košickom kraji cestujete vďaka podpore Košického samosprávneho kraja.