Cestujte a vyhrajte počas Európskeho týždňa mobility

Vážení cestujúci,

spoločnosti ARRIVA sa aj tento rok iniciatívne zapojili do kampane počas Európskeho týždňa mobility. V rámci kampane vyzýva ARRIVA cestujúcich, ale aj širokú verejnosť, aby využívali služby verejnej autobusovej dopravy alebo si zvolili iný spôsob dopravy ako individuálnu dopravu autom.

Európsky týždeň mobility sa každoročne koná v termíne od 16. do 22. septembra.

Cieľom tohtoročnej kampane je zvyšovanie povedomia o udržateľnej mestskej mobilite a podpora zmeny správania v prospech aktívnej mobility, verejnej dopravy a iných čistých, inteligentných dopravných riešení, ktoré prispievajú k zlepšeniu kvality ovzdušia a vytvoreniu príjemnejších miest pre život a prácu.

Naša spoločnosť sa už tradične každý rok aktívne zapája do Európskeho týždňa mobility s cieľom upriamiť pozornosť na verejnú dopravu a jej výhody.

ARRIVA podporuje cestovanie verejnou osobnou dopravou aktivitami pre existujúcich cestujúcich, oslovuje však aj širokú verejnosť, aby cestovala verejnou dopravou a uprednostnila ju pred individuálnou dopravou autami aj po ukončení Európskeho týždňa mobility.

Pre existujúcich a nových cestujúcich cestujúcich sme opäť pripravili súťaže a aktivity. V spolupráci s našimi objednávateľmi môžete cestovať dokonca aj zadarmo.

SÚŤAŽTE A VYHRAJTE

Cestujúci, ktorí si počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra dobijú na predajných miestach, v autobusoch ARRIVA alebo online cez e-shop čipovú kartu za minimálne 10 eur alebo si kúpia novú kartu s kreditom v tejto hodnote, budú automaticky zaradení do zlosovania o kredity v hodnote 30, 20, 10 a 5 eur. Kredity budú pripísané na čipové karty v celkovej hodnote viac ako 3 000 eur.

Pre našich školopovinných cestujúcich je pripravená výtvarná súťaž o výlet do ZOO pre celú triedu.

Viac informácií sa dozviete TU.

Počas Európskeho týždňa mobility môžete ušetriť

ZÍSKAJTE ČIPOVÚ KARTU ZADARMO

Ak počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra požiadate o vydanie čipovej karty:

– v zákazníckych centrách ARRIVA Michalovce, a.s.

online prostredníctvom e-shopu 

čipovú kartu získate zadarmo!

Cestujte výhodnejšie

Cestujte v prímestskej autobusovej doprave v Košickom samosprávnom kraji počas Medzinárodného dňa bez áut 22. septembra za evidenčné cestovné 0,20 eur na každých (aj začatých) 50 km.