ARRIVA bude na správnom MESTE

Najväčšie dobrovoľnícke podujatie v strednej Európe, pod názvom Naše Mesto, podporí 200 zamestnancov spoločností ARRIVA na Slovensku. V spolupráci s objednávateľmi verejnej dopravy a organizáciami z neziskového sektora sa zamestnanci stretnú 10. júna 2022, aby pomohli spraviť z miest, v ktorých pracujú a žijú, lepšie miesta pre život. Pomoc občianskym združeniam, školám a škôlkam je v týchto časoch potrebnejšia, než kedykoľvek doteraz.

Aktivity budú realizované v lokalitách, v ktorých spoločnosť ARRIVA pôsobí a zabezpečuje pre obyvateľov a návštevníkov verejnú autobusovú dopravu – Bratislava, Dolný Kubín, Komárno, Liptovský Mikuláš, Michalovce, Nitra, Piešťany, Šaľa, Trnava a Zlaté Moravce.

Dobrovoľníci spoločnosti ARRIVA Liorbus a Arriva Service spoja sily, aby svojou troškou prispeli k skrášleniu Dolného Kubína a Liptovského Mikuláša. V piatok ráno sa s týmto cieľom stretnú v dvoch lokalitách, netradične v rovnakých tričkách, aby ukázali, že im na ich mestách a okolí naozaj záleží.

DOLNÝ KUBÍN

V Dolnom Kubíne dobrovoľníci opravia poškodené pletivo po páde stromu na oplotenie, odstránia skorodované časti a následne nanesú nový náter vstupnej brány cintorína a kovových stĺpikov oplotenia a vyčistia betónové panely, z ktorých sa skladá oplotenie cintorína v Beňovej Lehote.

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

V Liptovskom Mikuláši sa stretnú dobrovoľníci v mestskej časti Palúdzka, kde vyčistia breh a okolie potoka Demänovka. Tok Demänovky prechádza zastavanou častou mestskej časti, pričom jej brehy poskytujú priestor na oddych pre obyvateľov.