MHD Trnava počas cyklistických pretekov v dňoch 29. a 30.6.2019

Z dôvodu konania sa majstrovstiev SR a ČR v cestnej cyklistike v dňoch 29.6.2019 a 30.6.2019 a úplnej uzávierky Špačinskej a Hlbokej ulice v Trnave, budú linky číslo 1, 3, 4, 6, 13 a 14 mestskej autobusovej dopravy Trnava v uvedených dňoch presmerované po obchádzkových trasách.

Dňa 29.6.2019 a 30.6.2019 nebudú mestskou autobusovou dopravou vôbec obsluhované zastávky: Hlboká, Starohájska, Špačinská cesta, Kukučínova,Obch.akadémia, Kukučínova, Špačinská Nám.SUT, Letisko, Okružná, Saleziánska, Sibírska a Šrobárova.

Grafická schéma liniek MAD v dňoch 29. a 30.6.2019

 

DOČASNÉ TRASY LINIEK A CESTOVNÉ PORIADKY POČAS CYKLISTICKÝCH PRETEKOV:

 

Linka č.1

Linka bude dočasne vedená zo Zeleného kríčka cez Trstínsku, Cukrovú a Slnečnú ulicu. Konečná zastávka bude Kopánka Nám. SUT. V smere na Linčiansku bude linka obsluhovať dočasnú zastávku Hospodárska,čerp.stanica (výstupná zastávka prímestskej dopravy). Linka nebude obsluhovať zastávky: Šrobárova, Špačinská cesta, Kukučínova,Obch.akadémia, Kukučínova, Špačinská,Nám.SUT a Letisko.

dočasný cestovný poriadok linky č.1 

 

Linka č. 3 a č. 4

Linky budú mať dočasne konečnú zastávku Veterná a nebudú obsluhovať zastávky: Saleziánska a Špačinská,Nám.SUT/Kopánka,Nám.SUT.

dočasný cestovný poriadok linky č.3

dočasný cestovný poriadok linky č.4

 

Linka č. 6

Linka bude dočasne vedená zo Zeleného kríčka cez Trstínsku, Cukrovú a Slnečnú ulicu. Konečná zastávka bude Kopánka Nám. SUT. Zastavovať bude  na zastávke J.Hlubíka a v smere na Prednádražie bude obsluhovať dočasnú zastávku Hospodárska,čerp.stanica (výstupná zastávka prímestskej dopravy). Linka nebude obsluhovať zastávky: Šrobárova, Špačinská cesta, Okružná, Veterná, Olympijská a Sibírska.

dočasný cestovný poriadok linky č.6

 

Linka č. 13

Linka bude dočasne vedená po Hospodárskej, Kollárovej a Spartakovskej ulici. V smere do Bieleho Kostola bude zastavovať na zastávke Zelený kríčok a v smere do Tesca na dočasnej zastávke Hospodárska,čerp.stanica (výstupná zastávka prímestskej dopravy). Linka nebude obsluhovať zastávky: Šrobárova, Hlboká a Starohájska.

dočasný cestovný poriadok linky č.13

 

Linka č. 14

Linka bude dočasne vedená zo zastávky Dohnányho cez Železničnú stanicu, Kollárovú a Spartakovskú ulicu. Linka nebude obsluhovať zastávky: Hospodárska, Hospodárska,Bernoláková brána, Zelený kríčok/Šrobárova a Starohájska.

dočasný cestovný poriadok linky č.14