Turistiský vláčik ARRIVA štartuje na známy okruh 6.júla

Obľúbený turistický vláčik opäť štartuje na svoj okruh v meste pod Zoborom.
Obyvatelia a návštevníci Nitry sa počas vyhliadkovej jazdy dozvedia aj zaujímavosti o navštívených miestach vďaka akustickému sprievodcovskému systému v slovensko, anglickom a francúzskom jazyku.

Z dôvodu veľkého záujmu o rezerváciu miest v turistickom vláčiku je prvá hodina počas dňa (10.00 hod.) prednostne vyhradená pre organizované skupiny. O počte rezervovaných miest sa dozviete aktuálne na stránke www.vlaciknitra.sk a na FB stránkach Visit Nitra a Turistické informačné centrum Nitra.
Ak miesta v turistickom vláčiku nebudú rezervované, vláčik pôjde po obľúbenej trase o 10.00 hodine bez zmeny pre verejnosť.
V inú hodinu počas bežnej prevádzky rezervácia miest NIE JE MOŽNÁ!

Okrem štandardných jázd v rámci svojho cestovného poriadku si môžu jazdu vláčikom objednať aj väčšie skupiny. Objednávka turistického vláčika je možná v čase, kedy vláčik nejazdí na bežnom mestskom okruhu. Kapacita vláčika je 36 osôb.

Súkromné objednávky vláčika mimo cestovného poriadku sú naďalej možné cez rezervačný formulár na stránke www.vlaciknitra.sk alebo telefonicky na +421 903 996 613 cez prevádzkovateľa vláčika – spoločnosť ARRIVA NITRA a. s.

Viac informácií nájdete TU