Uzavretie mosta ponad železničnú trať na ceste I/51 v Leviciach

Vážení cestujúci,

Dňa 25.5.2019 dochádza k uzavretiu mosta ponad železničnú trať na ceste I/51 v Leviciach, cez ktorý sú trasované linky pravidelnej autobusovej dopravy.

Z toho dôvodu sa mení od 1.6.2019 cestovný poriadok liniek 403468 a 407408, s platnosťou do odvolania (predpoklad uzavretia mosta je do 22.12.2019).

Na spojoch prechádzajúcich cez obchádzkovú trasu dochádza k vynechaniu zastávky Levice , Tabaková, k predĺženiu jazdných dôb o 5 minút a k nárastu tarifných kilometrov o 4 km. Tento nárast kilometrov bude mať pre cestujúcich prechádzajúcich cez obchádzkovú trasu za následok navýšenie cestovného v zmysle prepravného poriadku. Zastávka Levice, Milex  bude presunutá na Jurskú cestu.

Ďalej upozorňujeme cestujúcich, aby si dôkladne skontrolovali čas odchodu spoja z autobusovej stanice Levice, keďže došlo pri každom spoji oproti pôvodnému odchodu k časovému posunu .

Nové cestovné poriadky si môžete prezrieť tu:

dokument Adobe PDF Nitra – Vráble – Levice

dokument Adobe PDF Zlaté Moravce-Nemčinany-Levice

Upozornenie:

Z dôvodu krátkeho času na zapracovanie nových cestovných poriadkov budú spoje od 25.5.2019 do 31.5.2019 jazdiť podľa pôvodných cestovných poriadkov, avšak už cez spomínanú obchádzkovú trasu.

Ďakujeme za pochopenie