Trnava stanica

Dobrá správa pre cestujúcich na Záhorí

Vážení cestujúci,

ARRIVA Trnava, a.s. v záujme podpory prepojenia všetkých druhov verejnej dopravy, vyhovenia požiadavkám cestujúcich a po vzájomnej dohode s Trnavským samosprávnym krajom, pripravila od decembra pozitívne zmeny v cestovných poriadkoch. Nové cestovné poriadky vstupujú do platnosti od nedele 10. decembra 2017.

Na linke Senica – Bratislava pribudne ďalší priamy rýchly spoj ráno v smere do Bratislavy a večer v smere do Senice. Obnovené budú aj niektoré spoje počas letných prázdnin, napr. Brezová – Prietrž – Senica, Hodonín – Senica.

ARRIVA podporuje prepojenie všetkých druhov verejnej dopravy. V situáciách, kde to to bolo možné, boli zosúladené cestovné poriadky autobusov a vlakov – ako napríklad v Cerovej alebo v Sekuliach. Podľa nových cestovných poriadkov bude posilnená aj obsluha obce Štefanov.  Pre cestujúcich vlakom z Trnavy do Senice bude posunutý odchod posledného poobedného spoja zo Senice do Prietrže.

Bližšie informácie sa dočítate na https://arriva.sk/dobre-spravy-pre-cestujucich-na-zahori-arriva-rozsiruje-rychle-spojenie-medzi-senicou-a-bratislavou/