„BUS SHOW – zdravá doprava Nitra 2020“.

Priaznivcov autobusovej dopravy pozývame na druhý ročník veľtrhu autobusov a autobusovej dopravy, ktorý sa uskutoční na výstavisku Agrokomplex v dňoch 11. – 13.2.2020.

Hlavným partnerom veľtrhu je Zväz autobusovej dopravy

Pre odborníkov a širokú verejnosť je pripravený bohatý program:

  • Medzi hlavných vystavovateľov patria spoločnosti zastupujúce značky MAN, SCANIA, VDL, ROŠERO, ISUZU, MERCEDES–BENZ a IVECO.
  • Súčasťou programu výstavy sú aj dve odborné konferencie  –   E BUS3000 – venovaná rozvoju a podpore elektromobility vo verejnej doprave a konferencia Intelligent Transport Systems (IQTS), ktorá sa venuje téme inteligentných elektronických systémov a digitalizácii vo verejnej doprave.
  • TEST AUTOBUSU – návštevníci majú príležitosť otestovať a vyskúšať si jazdu s novinkou – linkovým autobusom ISUZU NOVO CITI Life, ktorý bol stredobodom pozornosti na veľtrhu BUSWORLD v Bruseli a CZECHBUS v Prahe.

Veľtrh „BUS SHOW- zdravá doprava Nitra 2020“  je určený nielen odborníkom, ale rovnako aj školám a verejnosti.  Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť navštíviť nový slovenský dopravný veľtrh!

Záštitu nad veľtrhom poskytli Ministerstvo životného prostredia SR a Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Viac informácií nájdete tu:  www.busshow.eu