Zmena trasy liniek – smer Senec

Vážení cestujúci,

v záujme riešenia vzniknutej situácie pracujeme na tom, aby sme vypravili čo najviac spojov a zabezpečili obslužnosť územia v Bratislavskom kraji. Z uvedeného dôvodu sme pristúpili k zmene trasovania vybraných liniek.
 

Jedná sa o linky:

  • Zrýchlené spoje linky 605 Bratislava-Senec – Spoje nebudú premávať po diaľnici, ale budú vedené cez Ivanku pri Dunaji a Bernolákovo so zastávkami na trase. Uvedeným sa rieši náhrada za spoje v úseku Bratislava-Ivanka pri Dunaji-Bernolákovo a späť. Cestovné lístky sa budú vydávať z najbližšej možnej zastávky na pôvodnej trase.
  • Zrýchlené spoje linky 609 Bratislava-Veľké Úľany-Jelka – Spoje nebudú premávať po diaľnici, ale budú vedené cez Senec a Bernolákovo so zastávkami na trase. Uvedeným sa rieši náhrada za spoje linky 659 Senec-Veľké Úľany-Jelka a späť, náhrada v úseku Bratislava-Bernolákovo a späť. Cestovné lístky sa budú vydávať z najbližšej možnej zastávky na pôvodnej trase.
 
Informácie o aktuálnych obmedzeniach získajú zákazníci na webovej stránke ARRIVA, na bezplatnej infolinke +421 915 733 733, od pondelka do nedele aj počas sviatkov či víkendov od 8:00 do 20:00, alebo prostredníctvom e-mailu informacie@arriva.sk.

Ďakujeme za pochopenie.

Tím ARRIVA

Zdieľaj:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

Novinky

Pracovné pozície

Skladník

Miesto výkonu: Bratislava
Termín nástupu: november 2021