Zmena trasy liniek – smer Malacky

Vážení cestujúci,

v záujme riešenia vzniknutej situácie pracujeme na tom, aby sme vypravili čo najviac spojov a zabezpečili obslužnosť územia v Bratislavskom kraji. Z uvedeného dôvodu sme pristúpili k zmene trasovania vybraných liniek.
 

Jedná sa o linky:

  •            zrýchlené spoje linky 209 Bratislava-Rohožník – Spoje nebudú premávať po diaľnici, ale budú vedené cez Stupavu so zastávkami na trase. Uvedeným sa rieši posilnenie dopravy v úseku Bratislava-Stupava a späť. Cestovné lístky sa budú vydávať z najbližšej možnej zastávky na pôvodnej trase.
  • zrýchlené spoje linky 205 Bratislava-Malacky – Spoje nebudú premávať po diaľnici, ale budú vedené cez Stupavu so zastávkami na trase. Uvedeným sa rieši posilnenie dopravy v úseku Bratislava-Stupava a späť. Cestovné lístky sa budú vydávať z najbližšej možnej zastávky na pôvodnej trase.
  • ·    spoje linky 250 Bratislava-Suchohrad-Malacky – Spoje vedené  z/do Malaciek budú premávať so  zachádzaním cez Gajary. Uvedeným sa rieši náhrada za spoje linky 260 Malacky-Gajary a späť.  Cestovné lístky sa budú vydávať z najbližšej možnej zastávky
    na pôvodnej trase.
  • ·      spoje linky 245 Bratislava-Stupava-Malacky –  Spoje budú premávať so zachádzaním cez Marianku. Uvedeným sa rieši náhrada za spoje linky 215 Bratislava-Marianka a späť. Cestovné lístky sa budú vydávať z najbližšej možnej zastávky pôvodnej trase.
  • spoje linky 219 Bratislava-Borinka – zmena trasovania spojov vedených z/do Borinky. Spoje budú premávať so zachádzaním cez Marianku. Uvedeným sa rieši náhrada za spoje linky 215 Bratislava-Marianka a späť. Cestovné lístky sa budú vydávať z  najbližšej možnej zastávky pôvodnej trase.
  •  spoje linky 275 Malacky-Veľké Leváre-Borský Svätý Jur – Spoje budú premávať so zachádzaním cez Malé Leváre. Uvedeným sa rieši náhrada za spoje linky 265 Malacky-Malé Leváre a späť. Cestovné lístky sa budú vydávať z najbližšej možnej zastávky na pôvodnej trase.
 
Informácie o aktuálnych obmedzeniach získajú zákazníci na webovej stránke ARRIVA, na bezplatnej infolinke +421 915 733 733, od pondelka do nedele aj počas sviatkov či víkendov od 8:00 do 20:00, alebo prostredníctvom e-mailu informacie@arriva.sk.

Ďakujeme za pochopenie.

Tím ARRIVA

Zdieľaj:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

Novinky

Pracovné pozície

Skladník

Miesto výkonu: Bratislava
Termín nástupu: november 2021